Via Properties Tuzla'da 250 milyon dolarlık proje inşa edecek!

Via Properties Tuzla'da 250 milyon dolarlık proje inşa edecek! Via Properties Tuzla'da 250 milyon dolarlık proje inşa edecek!

Via Properties’in inşa edeceği karma projede, denizin üstünde özel bir mimariye sahip adacıklardan oluşan avm, lüks konsepte sahip 5 yıldızlı bir otel, 850 yat kapasitesine sahip marina ve ‘su dünyası’ eğlence parkı bulunacak.Tuzla’ya Türkiye’de eşi benzeri olmayan uluslararası ölçekte yepyeni bir proje geliyor. 250 milyon dolarlık yatırımla toplam 510 bin m2’lik bir alanda hayat bulacak karma projede; büyük bir büyük marina ile birlikte alışveriş merkezi, beş yıldızlı otel ve su oyunları eğlence parkı yer alacak.

Via Properties’in inşa edeceği karma projede, denizin üstünde özel bir mimariye sahip adacıklardan oluşan avm, lüks konsepte sahip 5 yıldızlı bir otel, 850 yat kapasitesine sahip marina ve ‘su dünyası’ eğlence parkı bulunacak.

Yılda 15 milyon ziyaretçi ağırlaması hedeflenen proje İstanbul’a da ayrı bir değer katacak. Projenin lansmanı 8 Nisan 2013 tarihinde, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Topbaş, Tuzla Belediye Başkanı Sayın Dr. Şadi Yazıcı ve Via Properties Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Coşkun Bayraktar’ın katılacağı bir basın toplantısı ile gerçekleştirilecek.