Vialand İstanbul ulaşım!

Vialand İstanbul ulaşım! Vialand İstanbul ulaşım!

Firma: ViaDMC ve Gürsoy Grup ortak girişimi

Proje: Vialand

26 Mayıs 2013 tarihinde ziyaretçilere açılan Vialand projesinin içerisinde oyun alanı ve AVM alanı bulunuyor. Vialand İstanbul ulaşım bilgileri şöyle: Yeşilpınar Mahallesi Girne Caddesi 34065/Eyüp İstanbul - Eyüp Vialand telefon numarası: 444 85 63600 dönüm arsa alanı üzerinde hayata geçirilen  Vialand  İstanbul projesi İstanbul Avrupa Yakasının Eyüp bölgesinde konumlandırılıyor. Gürsoy Grup ViaDMC imzası ile inşa edilen Vialand İstanbul projesi 26 Mayıs 2013 tarihinde açıldı.


Adventura Zone, Fun Zone,  History Zone ve Vialand AVM olarak toplamda 4 kısımdan meydana gelen Eyüp Vialand İstanbul projesinin mimarı tasarımını Dome Mimarlık yaptı. Vialand İstanbul ulaşım bilgileri haberimizin devamında yer alıyor.


1 milyon 150 bin TL yatırım bedeline sahip olan Vialand İstanbul projesinin içerisinde yer alan AVM bölümünde toplam olarak 250 mağaza bulunuyor. Vialand İstanbul AVM projesinde yer alan mağazaların büyüklükleri 100 metrekare ile 6 bin 500 metrekare arasında değişiyor.


40 bin metrekare ticari alanın yer aldığı Eyüp Vialand İstanbul projesinde 140 bin metrekare kiralanabilir ticari alan yer alıyor. Vialand İstanbul ulaşım bilgisinden önde Vialand İstanbul'a giriş fiyatlarından bahsedelim.


Vialand İstanbul fiyat listesi:

İstanbul Vialand fiyat bilgisi kapsamında 12 yaş üzeri yetişkinler 55 TL, 4 ile 11 yaş arası çocuklar 44 TL olarak belirtiliyor. Vialand İstanbul'da bilet alındıktan sonra içeride bulunan bütün oyuncaklara ücretsiz biniliyor.


Vialand İstanbul ulaşım:

Vialand AVM telefon: 444 85 63

Vialand İstanbul adres: Yeşilpınar Mahallesi Girne Caddesi 34065/Eyüp İstanbul


Vialand İstanbul iletişim:

Telefon: 444 85 63

Web Adresi: www.vialand.com.tr

Safiye ŞİMŞAK/Emlakkulisi.com


projeye sor