Vialand nerede, nasıl gidilir?

Vialand nerede, nasıl gidilir?


Firma: ViaDMC ve Gürsoy Grup ortak girişimi

Proje: Vialand


Dünyada ve Türkiye'de bir tema parkı, AVM ve gösteri merkeziyle birleştiren ilk alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi olarak görülen Vialand nerede, nasıl gidilir? İşte cevabı...Vialand nerede, nasıl gidilir?


Dünyada ve Türkiye'de bir tema parkı, AVM ve gösteri merkeziyle birleştiren ilk alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi olarak görülen Vialand, 100 futbol sahası büyüklüğünde bir alana yayılmış durumda.


Gürsoy Grup ve Via Properties ortaklığı tarafından hayata geçirilen Vialand'da, alışveriş caddelerinde 110 bin metrekare kiralanabilir ticari alanlar bulunuyor.  Vialand  tema parkının girişinde 2 bin metrekarelik bir alanda Vialand Şatosu yer alıyor. 


100 bin metrekare büyüklüğündeki gösteri merkezi ise içinde 15 bin kişilik konser alanı, geniş yeşil alanı, göleti ve büyük ölçekli kitlelere hitap edecek daha birçok aktivite alanını  barındırıyor. 


İçerisinde tema park ve alışveriş merkezi bulunduran Vialand'da bir de otel var.


Vialand, bünyesinde alışveriş merkezinin yanı sıra birçok eğlence merkezi ve Tema Park bulunduran karma bir proje. Vialand AVM'de 200'e yakın mağaza bulunuyor. Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında faaliyete geçen Vialand 1 milyar 150 milyon TL'lik yatırım bedeline sahip. 


Vialand Tema Parkı'nda;

NEFESKESEN

ATLI KARINCA

FATİH'İN RÜYASI

BİR ZAMANLAR İSTANBUL

ÇILGIN NEHİR

360

BULUT EKSPRESİ

ÇARPIŞAN ARABALAR

ADALET KULESİ

CESUR SÜRÜCÜLER

KING KONG

JET SKI

KAHRAMAN İTFAİYECİLER

KÜÇÜK MADENCİLER

MACERAPEREST

SARAY SALINCAĞI

SAFARİ TÜNELİ

UÇAN ÇOCUKLAR

MİNİK KAŞİFLER

VİKİNG

ZİNDAN gibi oyun alanları ziyaretçilerini bekliyor.


Gösteri ve eğlence merkezinde canlı müze, sinema, bowling bulunan Vialand'ın alışveriş merkezinde mağazalar, restoranlar yine sinema ve bowling salonları bulunuyor.Vialand nerede, nasıl gidilir?

Vialand adres: Yeşilpınar Mahallesi Girne Caddesi 34065 Eyüp/İstanbul


Vialand harita!


Vialand nerede, nasıl gidilir?Vialand iletişim bilgileri!

Telefon: 444 85 63

Web Adresi: www.vialand.com.tr


projeye sor