Çukurova Balkon

Viamera Turizm Ve Seyahat Acentalığı Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Viamera Turizm Ve Seyahat Acentalığı Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Viamera Turizm Ve Seyahat Acentalığı Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Viamera Turizm Ve Seyahat Acentalığı Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Çınar tarafından kuruldu.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Viamera Turizm Ve Seyahat Acentalığı Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Çınar tarafından kuruldu.

Viamera Turizm Ve Seyahat Acentalığı Ticaret Limited Şirketi konusu:
1-Otel, motel, kamping, pansiyon, tatil köyü, dinlenme evleri, termal istasyonu, plaj, pastane, lokanta, kafeterya, çay bahçesi, kıraathaneler, nargile salonları gibi konaklama,dinlenme, gezme, eğlenme, yiyecek ve içecek yerleri, komple turistik tesisler, yüzme havuzu, hamam, sauna, turistik alanlar, otoparklar, su sporları, kış sporları, doğa sporları, dağ turizmi, kaplıca turizmi, açık ve kapalı spor salonları, gece kulübü dağ,deniz ve diğer su spor ve eğlenceleri rafting,su kayağı,yüzme ve bu alandaki diğer dağ ve su sporlarına yönelik faaliyetler ve bu faaliyetler için gereklitesis ve işletmeleri kiralayabilir, kiraya verebilir, devir alabilir, devir edebilir, inşaa edebilir veya satın alabilir,satabilir,işletebilir ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Viamera Turizm Ve Seyahat Acentalığı Ticaret Limited Şirketi adres: Bağlar Mah.Osman Paşa Cad. No.35/96 Bağcılar