Vista Rezidenza 4'te 265 bin TL'ye!

Vista Rezidenza 4'te 265 bin TL'ye!Gül İnşaat imzası taşıyan Büyükçekmece Vista Rezidans 4 projesi 210 adet konuta sahip. Vista Rezidans'ta 265 bin liradan başlayan fiyatlarla satılan daireler için 36 ay sıfır faizle vade yapılabiliyor


 

Gül İnşaat tarafından Beykent"te, Marmara denizi ile Büyükçekmece gölüne hakim yaklaşık 20 bin m2"lik bir alan üzerinde inşa edilen ve yüzde 40"ı yeşil alan olan Vista Residenza 4 projesinin 2. Etabı satışa sunuldu. İstanbul"un hem yerleşim hem de yatırım amaçlı en gözde bölgelerinden birinde yükselen Vista Residenza 4"te teslimleri tamamlanan 240 daire ve 30 dükkanlı 1. Etapta oturumlar başlarken, projenin 2. Etabında 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon  ve dubleks seçenekleriyle toplam 210 adet daire ve 27 dükkan yeni sahiplerini bekliyor. 2011 sonuna doğru teslim edilecek olan 2. Etapta daireler, 265 bin liradan   başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, yüzde 30 peşin ödemede, vade farksız 36 ay taksit kolaylığı da sağlanıyor.

Adını sahip olduğu muhteşem manzarasından alan Vista Residenza 4 projesi, yaşamın başladığı ilk etabının ardından, 210 daire ve 27 dükkndan oluşan 2. Etabını satışa sundu. Keyifli, zinde, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam için ihtiyaç duyulan her şeyi bir arada bulunduran Vista Residenza 4, panoramik deniz ve göl manzarasına sahip odalarının yanı sıra sakinlerine, binlerce metrekarelik yeşil alan içinde konforlu bir yaşam vaad ediyor.
Mavi ve yeşilin buluştuğu Vista Residenza 4"te, her şey elinizin altında
120 metrekare ve 135 metrekare büyüklüğünde 2 oda 1 salon, 165 metrekare büyüklüğünde 3 oda 1 salon  ve 300 metrekare büyüklüğünde dubleks daire seçeneklerinin bulunduğu Vista Residenza 4 projesi, Beykent"in merkezinde yer alıyor. Yüzde 40"ı yeşil alan olarak projelendirilen, göl ve deniz manzaralı Vista Residenza 4"ün, E-5"e, alışveriş merkezlerine, sahile ve hastaneye uzaklığı ise sadece 5 dakika. Keyifli ve konforlu bir yaşam için tüm detayların düşünüldüğü projede, açık&kapalı yüzme havuzu, fitness center, Türk hamamı ve sauna, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi ve kapalı otopark bulunuyor.
Zeminden tavana kadar 1. Sınıf yapı malzemelerinin kullanıldığı Vista Residenza 4"ün, temelden başlayarak inşaatı boyunca her aşaması testlerden geçiriliyor. Radyejeneral temel ve fore kazık sistemi ile depreme karşı güvenli olarak geliştirilen proje, zemin etüdüne bağlı dayanıklılık raporlarına ve İstanbul Üniversitesi öğretim üyeleri danışmanlığında hazırlanan statik betonarme proje raporuna da sahip.
Vade farksız 36 ay taksit ya da peşin ödemede indirim avantajı!
İnşaat sektöründe çeyrek asrı geride bırakan ve bugüne kadar altına imza attığı pek çok prestijli proje ile binlerce aileyi, özledikleri konforlu yaşama kavuşturan Gül İnşaat güvencesiyle yapılan Vista Residenza 4, bu ayrıcalıktan yararlanmak isteyen müşterilerini uygun ödeme koşullarıyla ev sahibi yapıyor. 265 bin  liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkan daireler için isteyen yüzde 30 peşinat verip, kalanı miktarı vade farksız 36 ay taksitle ödeyebiliyor. Daire bedelinin tamamını peşin ödeyenler ise çok cazip indirimlerden yararlanıyor. Bu arada, anlaşmalı bankalar aracılığı ile oldukça uygun faiz oranları ile vadeli satış da gerçekleştiriliyor.
http://www.vistaresidenza4.com/
(0212) 856 04 90