VitrA 4Life küvetleriyle, banyolar daha keyifli!

VitrA 4Life küvetleriyle, banyolar daha keyifli!

VitrA, Alman tasarım firması NOA’nın işbirliğiyle geliştirdiği 4Life küvet serisiyle, farklı yaşam tarzlarına uygun 4 yeni tasarım sunuyor. Modern ve şık küvet ve duş sistemleri, banyoları keyifli kişisel bakım alanlarına dönüşt&


VitrA, Alman tasarım firması NOA’nın işbirliğiyle geliştirdiği 4Life küvet serisiyle, farklı yaşam tarzlarına uygun 4 yeni tasarım sunuyor. Modern ve şık küvet ve duş sistemleri, banyoları keyifli kişisel bakım alanlarına dönüştürüyor.

Pure 

Doğal malzemenin sıcaklığını, yalın bir tasarım çizgisiyle harmanlayan Pure küvet, üzerini tamamen örten katlanabilir doğal ahşap kapağıyla, banyolarda benzersiz bir kullanım alanı yaratıyor. Fonksiyonel kapağın üzerine uzanarak dinlenmek veya oturarak kişisel bakım yapmak mümkün oluyor. Hidromasaj opsiyonuna sahip dikdörtgen formlu Pure, akıllı ve yenilikçi tasarımıyla banyo deneyimini yeniden tanımlıyor. VitrA’nın Shift serisi banyo mobilyalarıyla uyumlu ürün, dağ dokulu veya zebrano panellerle kullanılabiliyor.
 
Silence 
 
Yumuşak ve sade hatlara sahip Silence küvet, geleneksel ve modern banyolarla uyum sağlıyor. Ürün, suyun sıcaklığı, akışı ve yön ayarı için, elektronik kumandalı şelale çıkışlı batarya opsiyonuyla sunuluyor. Özel tasarımıyla, yüksek kenarına rahatlıkla sırtı dayama imkanı veren Silence’ın, alçak kenarından ise küvete girmek kolaylaşıyor.
 
Liquid Space 
 
Suyun akışkanlığından esinlenilerek tasarlanan Liquid Space küvet, geniş konsolu ve şelale çıkışlı bataryasıyla banyolara konfor getiriyor. Kendinden panelli tasarımıyla, banyonun köşe alanlarında veya duvardan bağımsız olarak konumlandırılabiliyor. Liquid Space’in köşelerinde, kişisel bakım malzemeleri için geniş bir alan yer alıyor.

Cocoon 
 
Uzun, oval hatlı Cocoon küvet, serbest kullanımın yanı sıra, duvara veya köşeye monte edilebiliyor. Az yer kaplayan Cocoon’un şık ve doğal ahşap basamağı, küvete giriş/çıkışları kolaylaştırıyor. Sunduğu konfor ise banyo deneyimini zenginleştiriyor.