10 / 12 / 2022

VN Kartal nerede? VN Kartal fiyat listesi!

VN Kartal nerede? VN Kartal fiyat listesi!

Firma: Neva Prestij Yapı - Özrize A.Ş.

Proje: VN Kartal

VN Kartal nerede sorusunun yanıtı ve VN Kartal fiyat listesi haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...Neva Prestij Yapı yeni projesi için start verdi. 664 milyon 518 bin 430 TL'ye mal olacak olan söz konusu proje  VN Kartal  adıyla inşa edilecek.

Neva Prestij Yapı VN Kartal projesinde 884 konut ve 11 adet dükkana yer verilecek. Söz konusu projenin arsa alanı 19 bin 45 metrekare, inşaat alanı ise 113 bin 109 metrekare şeklinde belirlendi.

Kentsel dönüşüm projesi olarak inşa edilecek VN Kartal projesinde şu an için yıkılacak herhangi bir yapı bulunmuyor. VN Kartal projesiyle A Blok, B1 -B2 -B3 Blok, C1 -C2 -C3 Blok olacak şekilde toplamda 7 adet blok hayata geçirilecek.

VN Kartal nerede? VN Kartal fiyat listesi!

Her bloğun altındaki bodrum katların tamamen otopark şeklinde kullanılacağı VN Kartal'da 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daireler yer alıyor. 

Peki VN Kartal projesi ne zaman teslim edilecek? VN Kartal'da sosyal alanlar var mı? VN Kartal nerede? VN Kartal fiyat listesi açıklandı mı? İşte merak edilen soruların yanıtları..


projeye sor

Geri Dön