08 / 12 / 2022

Volkswagen Passat Alltrack'a zam geldi mi? İşte Volkswagen Passat Alltrack 24 Kasım 2022 fiyat listesi

Volkswagen Passat Alltrack'a zam geldi mi? İşte Volkswagen Passat Alltrack 24 Kasım 2022 fiyat listesi

Volkswagen’in yeni station modeli olan Passat Alltrack'ın 2022 kasım ayı fiyatları yayımlandı. Yeni açıklanan listede Volkswagen’in bazı modellerine zam yapıldığı dikkatlerden kaçmadı. İşte, Volkswagen Passat Alltrack'ın 24 Kasım 2022 fiyat listesi…Yüksek süratli otobanlar, keskin virajlar, geniş caddeler ve dar sokaklarda performansından ödün vermeyen Passat Alltrack, yeni tasarımıyla sahiplerini bekliyor. 

27,5 milimetre yükseltilmiş şasisi, özel Off-Road Sürüş Modu ve 4MOTION dört tekerlekten çekiş sistemi ile bozuk yollar ve hafif arazi şartları dahil her yolda eşsiz bir performans sunan Passat Alltrack, 200 PS güce sahip 2.0 TDI motoruyla birlikte uzun yolların vazgeçilmez aracı olma iddiasını güçlendiriyor.

Volkswagen Passat Alltrack a zam geldi mi? İşte Volkswagen Passat Alltrack 24 Kasım 2022 fiyat listesi

Volkswagen Passat Alltrack'te kullanılan Adaptif Şasi Kontrolü, sürücü tarafından normal, sportif ve konforlu olmak üzere üç farklı şekilde özelleştirilebiliyor. Bunun yanında amortisörler, tıpkı elektromekanik servo direksiyon gibi değişken şartlara göre kendini otomatik olarak ayarlıyor.

Adaptif Hız Sabitleyici ise, önceden ayarlanan hız limitini geçmeyi önleyerek, önde seyreden araçla aradaki mesafeyi korumaya olanak sağlıyor. Böylece dur-kalk trafikte ilerlerken Passat Alltrack, tamamen otomatik olarak fren yapıp öndeki aracın arkasında duruyor ve araç ilerlemeye başladığında ise yeniden harekete geçiyor

Peki Volkswagen Passat Alltrack'ın teknik özellikleri neler? İşte, Volkswagen Passat Alltrack'ın teknik özellikleri ve 24 Kasım 2022 fiyat listesi…
Geri Dön