Windowist 12-15 Eylül arasında Tümexpo’da ziyaretçilerini ağırlayacak!

Windowist 12-15 Eylül arasında Tümexpo’da ziyaretçilerini ağırlayacak! Windowist 12-15 Eylül arasında Tümexpo’da ziyaretçilerini ağırlayacak!

Hazır ofis sektörünün önde gelen isimlerinden olan Windowist Tümsiadd Genel Ticaret Fuarı'nda yer alacak. Sektördeki profesyonelliğini kanıtlayan Windowist, 12-15 Eylül tarihleri arasında Tümexpo'da ziyaretçilerini ağırlayacak..Alternatif çözümleriyle, geleneksel ofis kavramına yepyeni bir bakış açısı kazandıran Windowist Tower, Tümexpo Fuarı’nın en aktif stantlarından biri olmaya hazırlanıyor. 4 gün boyunca ziyaretçilere ve katılımcılara, benzersiz hazır ofis hizmetleri kapsamında sunduğu tam donanımlı ve kusursuz hizmet anlayışı ile ilgili bilgiler verecek olan firma, şirket kurulumu ve teknik destek hizmetlerinden, hukuki danışmanlıktan reklam hizmetlerine kadar tüm olanakları konusunda da katılımcıları bilgilendiriyor olacak.


Windowist Genel Müdür Vekili Daniela Giannetti, bu yıl gerçekleşecek olan Tümsiad Genel Ticaret Fuarı’nın kendileri için büyük önem taşıdığının altını çiziyor. Ticaret sektörünün önemli aktörlerinin Tümexpo Fuarı’nda bir araya geleceğini, fuarın yerli yabancı birçok işadamını ve firmayı ağırlayacağını dile getiriyor. Sürekli değişen profesyonel dünyada, markaların her geçen gün daha yalın ve daha hızlı çözümlere ihtiyacı olduğunu, hazır ofis sektöründe Windowist’in bu boşluğu doldurduğunu belirtiyor. Windowist’in hızla gelişen hazır ofis sektöründe beklentilerin üzerindeki hizmet anlayışı, tüm teknik altyapısı, çevreci özellikleri, konforu, güvenliği ve kişiye özel sunduğu hizmetlerini Tümexpo Fuarı aracılığı ile anlatma imkanı bulacaklarını vurguluyor.


Windowist, günümüzün hız ve maliyet kontrolü üzerine kurulu iş dünyasının, gelişen teknoloji desteğiyle ortaya çıkardığı yepyeni bir hizmet kolunu, hazır ofis hizmetini anlatıyor ve şirket kurulumu, teknik destek, çeviri ve tercümanlık, gelen ve giden posta ve paketlerinizin yönetimi, uluslararası ve yurtiçi kargo, depo alanı kiralama hizmeti, hukuki danışmanlık, toplantı odaları, muhasebe, oturma ve çalışma izinleri servisi, concierge, kuru temizleme, catering, iskân, baskı ve reklam, uçak ve otel rezervasyonları, çiçek siparişi, ofis için tabela gibi sunulan çözüm hizmetlerinden bahsediyor olacak.


Windowist Tower Hakkında

Windowist Tower Konferans ve İş Merkezi; seminer, organizasyon ve toplantılar için özel tasarlanmıştır. Ayrılabilir duvarlar aracılığıyla 10 kişiden 200 kişiye kadar misafir ağırlayabilmektedir. Gün ışığı alan, en modern teknoloji ile donatılmış, şık ve konforlu, esnek zamanlı kiralama seçenekleriyle, tüm ihtiyaçlara uygun olarak hizmet vermektedir. Toplantı ihtiyaçlarına göre alternatif çözümler sunan bina, 1 saat veya daha uzun süreli kiralama seçenekleri ile de fark yaratmaktadır. Hareketli duvarlar sayesinde aynı anda birkaç toplantının gerçekleştirilebildiği akıllı binada, duvarların ses geçirmez özelliği, fuaye alanları, toplantı aralarındaki kahve molaları için sunulan teras opsiyonu, daha exclusive toplantılar için sabit bir boardroom olması, bütün salonlarda yerleşik olarak projeksiyon ve projeksiyon perdesinin olması gibi hizmetler ve son teknolojiyi kullanarak sürekli yenilikçi hizmetler yaratması sunduğu imkanlar arasında yer almaktadır.


İş merkezlerinin bulunduğu lokasyonda konumlanmış olması dolayısıyla; toplu taşıma alternatifleri, metroya doğrudan erişim, vale parking hizmetleri ve çatıda Heliport hizmetleri ile kolay erişilebilir bir noktadadır. Toplantılarınız süresince ikramlarınız, tercihleriniz doğrultusunda bünyemizdeki Catering Departmanı tarafından sağlanır. Windowist çatısı altında bulunan Gezi İstanbul Maslak, Bistro ve Patisserie yerel ve dünya mutfaklarından seçmeler sunmaktadır. Açık alan ve teraslar gibi misafirlerinin iyi vakit geçirebileceği deneyimler sunmaktadır.


Windowist Tower, iş dünyasının İstanbul’daki penceresi oluyor ve dünyanın en uğrak ticaret merkezlerinden biri olan şehrin profesyonel imajına değer katıyor. Yenilikçi anlayışını araştırma ve geliştirme ile besleyen Windowist Tower, 21. yüzyılın gerektirdiği duruşunu sunduğu konferans ve toplantı salonları ile de gösteriyor. Windowist Tower sunduğu yüksek standarttaki hizmetleri ile prestiji ve özgürlüğü bir arada sunuyor.


Windowist Tower

Eski Büyükdere Cad. No: 26 Maslak İstanbul

+90 212 214 70 00

Metro: İTÜ Ayazağa, Windowist Tower Çıkışı

www.windowist.com

info@windowist.com