Yakapark’ta ön talep toplanıyor! Yeni proje!

Yakapark’ta ön talep toplanıyor! Yeni proje! Yakapark’ta ön talep toplanıyor! Yeni proje!

Firma: Y. Gülhan İnşaat

Proje: Yakapark

Y. Gülhan İnşaat tarafından Kartal’da inşa edilen Yakapark projesinde ön talepler toplanıyor. 2019 yılının Ekim ayında teslim edilecek proje toplamda 166 daireden oluşuyor. 

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Yakapark projesi İstanbul'un değerlenen bölgesi Kartal'da inşa ediliyor. Yüksek prim potansiyeline sahip projede  ikisi 12'şer ve biri 16 katlı olmak üzere 3 blokta 166 konut yer alıyor.

Y. Gülhan İnşaat imzasını taşıyan  Yakapark  projesi Türk aile yapısına uygun olarak inşa ediliyor. 6 bin 300 metrekare arazi üzerinde yükselen projede alanları  81 metrekare ile 294 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1, 3+2, 4+2 daire tipleri sunuluyor.

Yakapark projesinin sosyal alanları arasında;tenis, basketbol, voleybol, mini futbol vb. çok amaçlı spor sahası, kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna, buhar odaları, yürüyüş ve koşu parkuru, pilates alanı, botanik bahçeleri, meyve bahçesi sera alanı, trambolin, bisiklet ve paten yolu,  kafe vitamin bar, squash salonu, play station ve mobil oyun odaları, şömine ve barbekü alanı, kış bahçesi, şelale süs havuzu, party ve kareoke odası, bilardo, masa tenisi, çocuk oyun alanları kreş, seyir terası, güvenlik, sinema odası ve kapalı otopark mevcut. 


Enerji tasarruflu çevreci proje...

Ev sahibi olmak isteyenler için tüm kolaylıkları sağlamak üzere çalıştıklarını belirten Y. Gülhan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yavuz Gülhan, projeyle ilgili şu bilgileri verdi: “Projemizi teknik ve donanım bakımından en üst düzeyde planlamamıza rağmen fiyat olarak ekonomik olmayı seçtik. Günlük yaşamı kolaylaştıracak, unsurları düşündük. Yüzde 80’e yakın kısmı açık ve yeşil alan olarak planlandı. Yüzde 50’si ikinci kattan itibaren deniz gören projemizi 2019 Ekim ayında teslim etmeyi planlıyoruz. Öte yandan; çevreci bir proje olan Yakapark’ta banyo, mutfak ve lavabolarda kullanılan suların arıtılmasıyla elde edilen gri su sistemi uygulanacak. Böylece su israfının da önüne geçilecek ve aynı zamanda peyzaj için kullanılacak, sudan tasarruf edilecek. Ayrıca konut alıcısının cebinden çıkacak aidat bedeli de azalacak. Yeşil alanı büyük olan projelerde su israfının yanı sıra aidatlar da yükseliyor. Bu su ihtiyacını, yeraltı suyundan ya da şebekeden kullanmak zorundasınız; ancak bunun maliyeti yüksek. Bu sebeple biz de projede gri su sistemine yer verdik. Banyo ve mutfakta kullanılan suyu arıtıp depolayarak peyzaj alanını sulamak için kullanabileceğiz. Bahçe aydınlatmasında da güneş enerjisinden faydalanacağız. Biz hem az enerji tüketimi yapalım, hem de aidatlar düşük olsun felsefesiyle gri su yatırımına girdik” diye konuştu.

Önemli merkezlere yakınlığıyla dikkat çeken Yakapark projesinden metro ve deniz ulaşımına kolay ulaşım sağlanıyor.

Aydos ormanlarına komşu olan proje hastane, üniversite ve alışveriş merkezlerine komşu konumda bulunuyor. Henüz geliştirme aşamasında olan projede fiyat listesi açıklanmadı. 

  

 

Adres: Yakacık Yeni Mahallesi, Kartal/İstanbul

 

Yakapark iletişim bilgisi 

Telefon: 0216 451 14 14
Web: http://www.yakapark.ist/
Ezgi Delibeyoğlu/Emlakkulisi.com
 


projeye sor

pus