Yakuplu Demir Country fiyat aralığı!

Yakuplu Demir Country fiyat aralığı! Yakuplu Demir Country fiyat aralığı!

Firma: Demir İnşaat

Proje: Demir Country

Yakuplu Demir Country fiyat aralığı 275 bin TL'den başlıyor ve 1 milyon 400 bin TL'ye kadar yükseliyor. Proje Demir İnşaat imzası taşıyor...Demir Country projesinde 1+1, 2+1, 3+1 normal daireler ile 3+1 ve 4+1 villa tip daireler bulunuyor.  Proje sekiz blok olarak  Demir İnşaat  tarafından hayata geçirildi. 

İstanbul Yakuplu'da yer alan  Demir Country  projesinde teslimlerin 2020 yılında yaplması planlanıyor. Toplam 1.160 daire ve 77 adet ticari birimden oluşan Demir Country projesi 44 bin 426 metrekare arazi alanına sahip.     

Demir Country projesinde; doğal yeşil alanlar, çocuk oyun alanları, dinlenme ve güneşlenme terasları, alışveriş, bankalar, kafe ve restoranlar, açık ve kapalı yüzme havuzları, süs havuzu, yürüyüş ve bisiklet parkurları, zengin peyzaj, spor, kartlı giriş sistemi, kapalı otopark, vale, 24 saat kameralı güvenlik, yangın alarmı, gaz alarmı, jeneratör gibi hemen her ihtiyaca cevap verecek olanaklar da mevcut olacak.   

Yakuplu Demir Country fiyat aralığı!

Demir Country Yakuplu ev fiyatları 275 bin TL'den başlıyor ve 1 milyon 400 bin TL'ye kadar çıkıyor. Proje 25 bin metrekare yeşil alana sahip olacak.
  

Tel: 444 2 116     
Web: http://demirinsaat.com.tr/project/demir-country/ 
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor