Yalıkavak Evleri bu ay teslim ediliyor

Yalıkavak Evleri bu ay teslim ediliyorMesa tarafından Bodrum'da yapılan Yalıkavak Evleri, bu ay içinde teslim edilecek. 28 bin metrekarelik alanda yer alan projede 61 konut bulunuyor.


Mesa tarafından yapılan Bodrum'a 17 kilometre uzaklıktaki tüm yarımadanın en yeşil bölgelerinden birinde yer alan Yalıkavak Evleri, bu ay içinde teslim edilecek. Deniz manzaralı konutların yer aldığı proje, 28 bin metrekarelik alanda konumlandırılıyor.

Yöre iklimine uygun bitkilendirme

Sekiz değişik tipte 61 konutun yer aldığı Yalıkavak Evleri'nde daire büyüklükleri brüt 75-145 metrekare arasında değişiyor. 2+1 ve 3+1 olarak projelendirilen deprem güvenlikli konutlar, sahiplerine huzurlu bir yaşam sürmeyi amaçlıyor. Yörenin iklimine uygun bitkilendirilmiş ve bölgenin doğal dokusuyla bağdaşlaşan projede tüm mahaller, doğal taşla kaplanıyor. PVC doğrama ve ısı cam sistemlerinin yer aldığı konutlarda, pencere ve balkon kapıları da stor montajına uygun olarak hazırlandı. Güneş kollektörleriyle sıcak su imkanının da sağlanacağı konutlarda biri çocuk olmak üzere iki yüzme havuzu, güneşlenme terası, soyunma kabini ile çocuk oyun parkı da yer alacak. Jeneratörün de olacağı sitede, paket tipi arıtma sisteminin yanı sıra, çevre çiti, güvenlik, çevre aydınlatması ile konut başına 1 metreküp kapasiteli ortak kullanma suyu deposu da bulunacak. Her konuta gölgelikli otoparkın sağlanacağı projede fiyatlar 226 bin ile 399 bin YTL arasında değişiyor.

Yalıkavak Evleri'nin künyesi

* Firma: Mesa

* Yer: Bodrum/Yalıkavak

* Konut sayısı: 61

* Konut büyüklüğü: 75- 145 metrekare

* Fiyat: 226 bin-399 bin YTL

* Tel: (0212) 269 25 26

(Sabah)