Yaşam Plus Bağcılar satılık daire

Yaşam Plus Bağcılar satılık daire Yaşam Plus Bağcılar satılık daire

Firma: Diztaş İnşaat, Varol Beton ve Diril Group

Proje: Yaşam Plus

Yüzde 25, 30 ve 40 peşinatla firma bünyesinde 24 aya kadar vade farksız taksitlendirme yapılan Yaşam Plus Bağcılar satılık daire tipleri; 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon olarak dizayn edildi...

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

İçerisinde toplam 100 adet konut ve 17 adet ticari birim bulunan Yaşam Plus Bağcılar satılık daire hakkında bilgi vermeden önce projenin diğer detaylarından bahsedelim. 


Diztaş İnşaat, Varol Beton ve Diril Group tarafından inşa edilen Bağcılar  Yaşam Plus  projesi, 24 bin 979 metrekare inşaat alanı üzerinde yükseliyor. 


Konutların 350 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu Yaşam Plus Bağcılar satılık daire tipleri; 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon olarak tasarlandı. 


6 ve 13 katlı 4 bloktan oluşan Yaşam Plus Evleri'nde yer alan dairelerin 24 ay sonra teslim edilmesi öngörülüyor. Projede yer alan daireler 132 ve 275 metrekare arasında alanlara sahip. 


Yaşam Plus Bağcılar satılık daire sahibi olmak isteyenler için firma bünyesinde 24 aya kadar vade farksız taksitlendirme yapılıyor. Projede satış süreci başladı. 


Bağcılar Yaşam Plus Evleri'nin sosyal imkanları arasında; 130 araçlık kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu ve oyun alanları bulunuyor. 


Telefon: 444 75 70 

Web: http://yasamplus.com/ 

Merve AKDOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor

pus