Yaşam Plus Evleri ödeme

Yaşam Plus Evleri ödeme Yaşam Plus Evleri ödeme

Firma: Diztaş İnşaat, Varol Beton ve Diril Group

Proje: Yaşam Plus

Yaşam Plus Evleri ödeme planı kapsamında yüzde 25, 30 ve 40 peşinat sonrasında firma bünyesinde 24 aya kadar sıfır faizle vadelendirme yapılıyor. Proje, 24 bin 797 metrekare inşaat alanına sahip...

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

İstanbul Avrupa yakası Bağcılar'da konumlanan Yaşam Plus Evleri ödeme tablosuna geçmeden önce projenin diğer detaylarına değinelim. Projede 100 adet konut ve 17 adet ticari birim mevcut. 


Konutların teslimlerine 24 ay sonra başlanması planlanan Bağcılar Yaşam Plus'ta; 130 araçlık kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu ve oyun alanları gibi sosyal imkanlar sunuluyor. 


Diztaş İnşaat, Varol Beton ve Diril Group ortak imzasıyla hayata geçirilen Yaşam Plus Evleri ödeme planı kapsamında firma bünyesinde vadelendirme yapılıyor. 


Toplam 24 bin 979 metrekare inşaat alanı üzerinde yaşama geçirilen  Yaşam Plus  Konutları'nda daireler 350 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor. 


2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon daire seçeneklerinden oluşan Yaşam Plus Bağcılar projesi, 6 ve 13 katlı 4 bloktan meydana geliyor. Projede satışlar devam ediyor. 


Yaşam Plus Evleri ödeme seçeneklerine göre yüzde 25, 30 ve 40 peşinat sonrasında firma bünyesinde 24 aya kadar sıfır faizle taksitlendirme imkanı sağlanıyor. 


Telefon: 444 75 70 

Web: http://yasamplus.com/ 

Merve AKDOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor

pus