10 / 12 / 2023

Yeni ev alacaklar ince eleyip sık dokuyor!

Yeni ev alacaklar ince eleyip sık dokuyor!

Bursa'nın değerlenen bölgeleri arasında gösterilen Mudanya-Burgaz'da birçok projeyi hayata geçiren Tugay İnşaat'ın ortaklarından Tugay Köse, halkın artık yeni bir daire alacağı zaman ince eleyip sık dokuduğunu söyledi.Vatandaşların güvenlikli bir siteyi tercih ettiğinin altını çizen Köse, ''Bunun yanında otopark, yüzme havuzu, fitness salonu, çocuklar için oyun alanları ve sosyal alanların da olmasına dikkat ediyorlar. Yüksek kalitede yaşamın temelini başarılı bir konut projesi oluşturuyor. Tugay İnşaat olarak bizde vatandaşlarımızdan gelen talepleri iyi analiz edip, başarılı projelerle onları buluşturuyoruz” dedi. Köse, halkın lüks konuta yöneldiğini, bunun da hayata geçirilen önemli projeleri şekillendirdiğini anlattı.


OLMAYANI YAPACAĞIZ


Melisa Residence 2 ve Mia Burgaz projeleriyle bölgeye yatırımlarını sürdürdüklerini dile getiren Köse, Mudanya Halitpaşa'da da özel bir projenin startını vermek üzere olduklarına açıkladı. Köse, “Mudanya'da ve Bursa'da olmayanı yapacağımız bu projeyle kaliteyi biraz daha yükseltmek amacındayız'' diye konuştu.


MUDANYA'DA KENTSEL DÖNÜŞÜM ŞART


Tugay İnşaat'ın ortaklarından Halim Balıkçı ise deprem riskine dikkat çekti.


Mudanya ve Burgaz bölgeleri için kentsel dönüşümün şart olduğunu dile getiren Balıkçı, şöyle devam etti: ''Şehrimizin böylesine doğal güzellikleri bulunan bir ilçesinin eski ve artık neredeyse harabe olarak değerlendirilecek yapılarla kirletilmesine göz yumulmamalı. Mudanya Belediyesi'nin bu konuyu acil olarak planlaması gerekiyor. Burada önemli olan sadece konutların yenilenmesi değil aynı zamanda olası depremde hayati risk oranının düşürülmesidir. Birçok başarılı inşaat firması var. Yaklaşık 2 yıl gibi bir sürede Mudanya ve Burgaz bölgelerini yeni baştan inşa edebiliriz.”


Bursa Olay

Geri Dön