04 / 07 / 2022

Yeni Levent Ayazağa fiyat!

Yeni Levent Ayazağa fiyat!

Dap Yapı yeni projeye imza atmaya hazırlanıyor.  Yeni Levent ismini verdiği projesi için harekete geçen Dap Yapı projeye dair bilgileri açıkladı. Peki Yeni Levent projesinde bulunan konutların detayları ne oldu? Projede yer alan konut fiyatları ne oldu? İşte Yeni Levent projesinin detayları...Dap Yapı yeni projeye imza atmaya hazırlanıyor.  Yeni Levent ismini verdiği projesi için harekete geçen Dap Yapı projeye dair bilgileri açıkladı. Peki Yeni Levent projesinde bulunan konutların detayları ne oldu? Projede yer alan konut fiyatları ne oldu? İşte Yeni Levent projesinin detayları...

Yeni Levent Ayazağa  projesinin fiyat bilgisini vermeden önce sizlere proje hakkında derlediğimiz bilgileri paylaşalım.

Yeni Levent projesi İstanbul Sarıyer İlçesi, M.Ayazağa Mah., 3 Ada, 74 Parsel üzerinde inşa edilecek. Söz konusu proje toplam 236 milyon 829 bin 385 TL'ye mal olacak. 

Yeni Levent projesinin inşaat alanı 95 bin 495 merte kare olarak belirlenirken arsa alanı ise 24 bin 988 metrekare oldu. 448 adet konut olarak hayata geçeçek olan projede 7 blok yer alacak. Yeni Levent projesinde 4 farklı tipte; 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon  ve 4 oda 1 salon konut tipleri  bulunuyor.

Yeni Levent Ayazağa fiyat!

Yeni Levent projesi'nin fiyat bilgisini vermeden önce projede yer alacak sosyal donatılar ve otoparklar hakkında bilgi verelim.

Yeni Levent projesinde sosyal donatılar arasında açık yüzme havuzu yer alıyor. Ayrıca projede, 334 adet açık otoparklık alan yer bulacak. Konutların bodrum katlarında ise 22 bin 115 metrekarelik alanda kapalı otopark yer alacak. Böylece toplam 609 adet araçlık otopark yeri oracak şekilde inşa edilecek.

Yeni Levent Ayazağa fiyat!

Yeni Levent Ayazağa fiyat!

Yeni Levent projesinin fiyat bilgisini vermeden önce yakınlarında konumlanan ulaşım alanları ve yapılara değinelim.

Proje, NEF Stadyumuna 135 metre mesafede, İstanbul Çevre Yoluna 50 metre uzaklıkta konumlanıyor. Yeni Levent projesine en yakın okul 230 metre mesafede yer alırken en yakın hastane ise 390 metre mesafede bulunuyor.

İşte merakla beklenen Yeni Levent'in fiyat bilgisi...

Yeni Levent fiyat bilgisi henüz belli olmadı. Yeni Levent fiyat bilgisi açıklanır açıklanmaz Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi Emlakkulisi.com'da yer alacak.

Yeni Levent projesi 15 soruda tüm detaylarıyla!

Dap Levent 1. Etap'ın ruhsatı alındı! 448 yeni konut geliyor!

Nurgül TUTAR/Emlakkulisi.com