Çukurova Balkon

Yetkinler İnşaat Metal Nakliye Otomotiv Reklam Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yetkinler İnşaat Metal Nakliye Otomotiv Reklam Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Yetkinler İnşaat Metal Nakliye Otomotiv Reklam Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yetkinler İnşaat Metal Nakliye Otomotiv Reklam Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Süleyman Altunsöz tarafından kuruldu. 


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!Yetkinler İnşaat Metal Nakliye Otomotiv Reklam Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Süleyman Altunsöz tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

 


Yetkinler İnşaat Metal Nakliye Otomotiv Reklam Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu;1-İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özelinşaatlar yapmak. 2-İnşaat malzemeleri (demir, çelik, bakır, çivi, alüminyum vemamulleri, tuğla, ateş tuğlası, kiremit, alçı, çimento, fayans, seramik, marley vb.) imalatı, alım satımı, ithalat veihracatını yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler

 


Yetkinler İnşaat Metal Nakliye Otomotiv Reklam Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adres; MERVE MAHALLESİ BAHÇELİEVLER CAD.NO:66/1 SANCAKTEPE