Yılmaz Erdoğan’a 4 milyonluk tadilat faturası!

Yılmaz Erdoğan’a 4 milyonluk tadilat faturası! Yılmaz Erdoğan’a 4 milyonluk tadilat faturası!

Belçim Bilgin ile Yılmaz Erdoğan çifti 2006'da başlayan evliliklerini geçen aralık ayında tek celsede anlaşmalı olarak bitirmişti. Oyuncunun tadilat masraflarının 4 milyon TL'ye ulaştığı ve ve faturayı da Yılmaz Erdoğan'ın ortağı olduğu şirketin ödediği ortaya çıktı.

Belçim Bilgin ile Yılmaz Erdoğan çifti 2006'da başlayan evliliklerini geçen aralık ayında tek celsede anlaşmalı olarak noktaladı.

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Adalar Adliyesi'nde yapılan boşanma davasının haberini basınla ilk paylaşan isim Yılmaz Erdoğan olmuştu. Yeniköy'deki bir balıkçı çıkışı görüntülenen Yılmaz Erdoğan, muhabirlerin "Belçim Hanım'la Çağlayan Adliyesi'nde boşandığınız doğru mu?”sorusuna “Haber doğru da adliye yanlış” karşılığını vermiş ve ardından da "Sevgi ve saygı dolu bir şekilde bitti. Adliyeye el ele girdik, kol kola çıktık" açıklamasını yapmıştı.

Rodin Nazım adında bir oğulları olan çiftten Yılmaz Erdoğan boşanma protokolüne göre Belçim Bilgin'e ayda 20 bin TL nafakanın yanı sıra İstanbul’daki ev ile Bodrum’daki yazlığı vermişti.

Boşanma sonrası Belçim Bilgin'in Yılmaz Erdoğan'la oturduğu Levent'te bulunan villadan taşınıp Sarıyer'den satın alınan villaya yerleşeceği biliniyordu. Ancak bu planın evdeki tadilat nedeniyle aylarca ertelendiği tespit edildi. Boşandıktan sonra da Yılmaz Erdoğan'la aynı evde yaşayan Belçim Bilgin'in tadilat için yeni evinin fiyatı kadar para harcadığını açıkladı. Tv100’de yayınlanan Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu’nun sunduğu “Duymadık Demeyin” programının haberine göre güzel oyuncunun tadilat masraflarının 4 milyon TL'ye ulaştı ve ve faturayı da Yılmaz Erdoğan'ın ortağı olduğu şirketin ödedi.