10 / 12 / 2022

Yüksek emekli promosyonu almanın formülü belli oldu! Süre dolmadan hemen harekete geçin!

Yüksek emekli promosyonu almanın formülü belli oldu! Süre dolmadan hemen harekete geçin!

Emekli promosyonunda bankalar arası yarış son sürat devam ederken yüksek promosyonunu kapmak isteyen emekliler için süre kısaldı. Bazı bankalar 30 Eylül'de kampanyalarını sonlandıracak. Peki, yüksek emekli promosyonu almanın förmülü nedir? Başka bir bankaya maaş taşımanın şartları neler? Emekliler cBankaların emekli promosyonunu kampanyalarında sona gelindi. Yakını getirmek, kredi kullanmak, kart almak yada otomatik fatura talimatı vermek gibi şartlar da ilave edilince promosyon miktarları 10 bin TL'yi buluyor. En yüksek emekli promosyon miktarının kaç lira olduğu vatandaşlar tarafından merakla araştırılıyor. 13,5 milyon emekliyi yakından ilgilendiren promosyon tutarına dair kamu ve özel bankalar arasında kıyasıya bir rekabet yaşanıyor. Özel bankaların başlattığı promosyon kampanyalarında rakamlar 10 bin liraya ulamışken kampanya süresi de kısaldı.

 Yüksek emekli promosyonu almanın formülü belli oldu! Süre dolmadan hemen harekete geçin!

Emekli promosyonundan faydalanmak isteyen emekliler en yüksek promosyonu nasıl alabilirim derdine düştü. Sözleşmesi bitip yeni sözleşme imzalayarak yüksek promosyon veren bankaya geçmek isteyen emekliler için işlemler oldukca kolay. Emekliler kampanyalara bakıp istedikleri bir bankayı seçtikten hemen sonra maaşlarını o bankaya taşıyarak ve 3 yıllık (36 ay) yeni sözleşme yaparak yüksek promosyonu alabiliyor.

Bu kapsamda sözleşmesi süren emekliler ve daha önce düşük promosyon almış vatandaşlar için de bir fırsat bulunuyor. Bu emeklilerin yasalardan gelen hakları bulunuyor. Peki, bu yasal haklar neler, en yüksek emekli promosyonunu almak için hangi şartlar gerekli? İşte ayrıntılar...
Geri Dön