Yüksek Mimar Safiye Oya Güngen vefat etti!

Yüksek Mimar Safiye Oya Güngen vefat etti!Yüksek Mimar Safiye Oya Güngen hayatını kaybetti. Ailesi taziye ilanı yayınladı. 


Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Sağlık Tesisleri Fen Heyeti Eski Müdürü ve Teknik Araştırma ve Uygulama emekli Genel Müdürü Yüksek Mimar Safiye Oya Güngen vefat etti. Ailesi taziye ilanı yayınladı.

Merhume Safiye Oya Güngen'in cenazesi dün Cebeci Asri Mezarlığı'nda toprağa verildi. 

Taziye ilanı: 

"Merhum mehmet Hakkı Arıkan ve Merhume Nesibe Arıkan'ın kızları, Hüsnü ve Uğur Arıkan'ın kız kardeşi, Mehmet Adil Güngen ve Lale Güngen Çakmak'ın bir tanecik annesi, Deniz'in anneannesi, Can'ın babaannesi, Kerim Çakmak ve Elena Güngen'in kayınvalidesi, Gündüz Sait Güngen'in 66 yıllık çok sevgili eşi, TED  Ankara  Koleji 1956 mezunu ve ODTÜ ilk öğrenci ve mezunlarından, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Sağlık Tesisleri Fen Heyeti Eski Müdürü ve Teknik Araştırma ve Uygulama emekli Genel Müdürü Yüksek Mimar Safiye Oya Güngen'i kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Merhume 2 Mart 2021 tarihinde Cebeci Asri Mezarlığı'nda toprağa verilmiştir."

Biz de www.emlakkulisi.com ailesi olarak merhume Safiye Oya Güngen'e Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz...