Çukurova Balkon

Yurtbay Seramik'ten Spatula Serisi!

Yurtbay Seramik'ten Spatula Serisi! Yurtbay Seramik'ten Spatula Serisi!

Yurtbay Seramik'in Spatula Serisi ile evinize benzersiz bir hava katabilirsiniz. Spatula Serisi, yaşam alanınıza yepyeni çağdaş bir görünüm kazandıracak


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Yurtbay Seramik'in Spatula Serisi ile evinize benzersiz bir hava katarken yaşam alanınıza yepyeni çağdaş bir görünüm kazandıracaksınız.


Joseph Frank'ın da dediği gibi ''Tasarıma karşı tasarım'' anlayışıyla yola çıkan Spatula serisi, modern dokunun katı ilkelerinden sıyrılarak modern dünyaya yeni bir algı katma çabası içerisinde. Daha az kısıtlayıcı, ortamı zihinde tasarlama fikrini takip eden Spatula serisi, metropol hayatlarda sıkışmış kurgulama yeteneğini kışkırtmaya aday...


Sonsuz bir öğrenme arzusundan yola çıkan insanoğlu ile kesişen bu yolculukta Spatula serisi, modern ve asi duruşunun altında yaratıcı ve sınırsız bir yenilenme ihtiyacı içerisinde zihinlere hitap ediyor.


Özel ve bütüncül mekânların sınır tanımayan bu tarafı Spatula serisinin çıkış noktası… Modern dokusu 60x60 ebat seçeneği, siyah, haki ve beyaz renkleriyle ayak bastığınız her yer imzanızı taşıyacak.


Yurtbay Seramik'in sizlere özel tasarlamış olduğu Spatula serisi ile tanışmak için aşağıdaki web sayfasından gerekli teknik detaylara ulaşabilir, modern & ferah salonlar, odalar tasarlayarak zihninizdeki sınırsız tasarlama aşkını keşfedebilirsiniz.