Zer Bostancı'da fiyatlar 750 bin TL'den başlıyor!

Zer Bostancı'da fiyatlar 750 bin TL'den başlıyor!

Ceylan İnşaat’ın dikkat çeken projelerinden Zer Bostancı, sosyal yaşamdan kopmadan keyifli ve huzurlu bir yaşam hayal edenlere renkli bir dünyanın kapılarını açıyor. Projede fiyatlar 750 bin TL'den başlangıç gösteriyor.Ceylan İnşaat’ın dikkat çeken projelerinden Zer Bostancı, sosyal yaşamdan kopmadan keyifli ve huzurlu bir yaşam hayal edenlere renkli bir dünyanın kapılarını açıyor.


Zer Bostancı’dan yürüyerek sanat dolu bir akşam geçirmek için Bostancı Gösteri Merkezi’ne ulaşmak sadece birkaç dakikanızı alacak.


Renkli ve hareketli şehir hayatından vazgeçmeden Adalar manzarasına karşı huzurlu bir yaşam isteyenler için Zer Bostancı, altın değerinde fırsat sunuyor. 750 bin TL’den başlayan fiyatlar ve 36 ay sıfır faiz ödeme avantajı ile ev sahibi olabileceğiniz Zer Bostancı, Bağdat Caddesi’ne 2 dakika, deniz otobüsü iskelesi ve otobüs duraklarına 1 dakika, Bostancı Gösteri Merkezi’ne de komşu olacak kadar yakın mesafede yer alıyor.


Kiraz bahçelerinin içinde, deniz manzaralı 2+1 farklı büyüklüklerde 62 dairenin ve 2 ticari alanın bulunduğu butik proje, konforlu ve ayrıcalıklı bir hayatın kapılarını aralıyor.


Projeyle ilgili her türlü bilgiye www.zerbostanci.com adresinden veya 444 70 16 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Haber Karar Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...Ceylan İnşaat’ın projelerinden Zer Bostancı, 750 bin liradan başlayan fiyatlar ve 36 ay faizsiz ödeme avantajlarıyla satışa sunuluyor. Adalar manzaralı proje, Bağdat Caddesi’ne 2 dakika, deniz otobüsü iskelesi ve otobüs duraklarına 1 dakika, Bostancı Gösteri Merkezi’ne de komşu olacak kadar yakın mesafede yer alıyor. Kiraz bahçelerinin içinde, deniz manzaralı 2+1 farklı büyüklüklerde 62 dairenin ve 2 ticari alanın bulunduğu butik proje, konforlu ve ayrıcalıklı bir hayatın kapılarını aralıyor. Ceylan İnşaat’ın gerçekleştirdiği projeleri arasında, Ceylan Tatil Köyü, Hasırcılar Residence, Gizil Evler, Mercan Köşkleri, Ceylan Kent bulunuyor.Karar