18 / 08 / 2022

Zeydan Karalar Elazığ'da incelemelerde bulundu!

Zeydan Karalar Elazığ'da incelemelerde bulundu!

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Elazığ'da incelemeler yaptı. Başkan Zeydan Karalar, “Tüm Türkiye birlik ve beraberlik içerisinde afet dolayısıyla tek yürek oldu" dedi. 

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile beraber, geçtiğimiz günlerde deprem yaşanan Elazığ’da incelemelerde bulundu.

Adana Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, incelemelerle ilgili konuşan Başkan Zeydan Karalar, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdardoğlu, Genel Başkan Yardımcılarımız Seyit Torun, Veli Ağbaba, Gülizar Biçer Karaca, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız Lütfü Savaş, Vahap Seçer ile birlikte Elazığ’da incelemelerde bulunduk” şeklinde konuştu.

Başkan Zeydan Karalar, “Tüm Türkiye birlik ve beraberlik içerisinde afet dolayısıyla tek yürek oldu. Biz de afetin yaşandığı ilk andan itibaren acil olarak gerekli yardımlarımızı yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Elazığlı ve Malatyalı kardeşlerimiz başta olmak üzere ülkemize geçmiş olsun. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum” dedi.