Zeynep Mansur'u korkutan komşu!

Zeynep Mansur'u korkutan komşu! Zeynep Mansur'u korkutan komşu!

Şişli’de bulunan bir rezidansın 12’nci katında oturan Zeynep Mansur, kendisini drone ile görüntüleyen komşusundan şikayetçi oldu.Şişli’de bulunan bir rezidansın 12’nci katında oturan Zeynep Mansur, geçtiğimiz pazar günü evinde ağırladığı arkadaşıyla sohbet ederken, penceresinin önünde bir dron (uzaktan kumanda edilen hava aracı) fark etti.
Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre; evinin içinin görüntülendiğini düşünen ünlü şarkıcı, iddiasına göre aşağıya bakıp dronu kumanda eden kişiye “Ne yapıyorsun sen?” diye sordu ve “Evine bakıyorum” cevabını verdi.

Zeynep Mansur, aynı binada yaşadığı ortaya çıkan kişiyle ilgili karakola gidip şikâyetçi oldu. İfadeye çağrılan şahıs, yalnızca evinde bıraktığı köpeğini izlediğini iddia ederek şarkıcıdan özür diledi. Mansur, “Oturduğum rezidansın yönetimi de rapor tuttu karakolda. Tutanağım baki. Şikâyetten vazgeçtim ama korkuyorum. Bu olay bende psikolojik baskı yarattı. Bir insan, evindeki köpeğe dışarıdan dron ile neden bakar? Bir daha aynı şey olursa avukatım savcılığa başvuracak” diye konuştu.