Zin D Zer Çekmeköy'de 249 bin TL'ye! Yeni proje!

Zin D Zer Çekmeköy'de 249 bin TL'ye! Yeni proje!

Firma: Zin D Yatırım ve Yönetim Geliştirme A.Ş

Proje: Zin D Zer


Zin D Yatırım tarafından Çekmeköy'de hayata geçirilen Zin D Zer, konut rezidans, hizmet rezidans ve çarşı bölümlerinden meydana geliyor..


Zin D Zer projesi, Zin D Yatırım imzası ile İstanbul'un Çekmeköy ilçesinde hayata geçiriliyor. Konut rezidans, hizmet rezidans ve çarşı bölümlerinden oluşan Zin D Zer'de, 115 konut bulunuyor. Projede ayrıca toplam 42 home ofis ve 73 dükkana yer veriliyor. 

 

Zin D Zer güncel fiyat için tıklayın

 

Zin D Zer, 9 katlı 2 blok ve 2 katlı AVM bloğu olarak yükseliyor. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri sunuluyor. 

Projede dairelerin 2020 Ocak'ta teslim edilmesi planlanıyor. Metrekare fiyatlarının 4 bin TL'den başladığı Zin D Zer Çekmeköy'de daire fiyatları minimum 249 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Çekmeköy'ün en iyi lokasyonlarından birinde konumlandırılan Zin D Zer'de şirket finansmanından yararlanılabiliyor. Tapuların hazır olduğu projede aynı zamanda banka kredisi de kullanılabiliyor.

Projenin ortak kullanım alanları arasında, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, Türk hamamu, sauna, eğlence ve hobi alanları, bilardo, masa tenisi, langırt, kapalı otopark bulunuyor. 

Zin D Zer'de aynı zamanda oprimize edilmiş teknolojik bina özelliği de sunuluyor.

Zin D Zer Çekmeköy

Zin D Zer Çekmeköy

Zin D Zer Çekmeköy

Zin D Zer Çekmeköy

Zin D Zer Çekmeköy

Zin D Zer Çekmeköy

Zin D Zer Çekmeköy


Tel: 0216 621 83 35
Web: http://zindzer.com/

Işıl Seren KESKİN/Emlakkulisi.com

 


projeye sor