21 / 03 / 2023

Ziraat Bankası'ndan yeni kampanya duyursu! Hemen siz de vaktiniz varken başvurun!

Ziraat Bankası'ndan yeni kampanya duyursu! Hemen siz de vaktiniz varken başvurun!

Türkiye'nin en popüler kamu bankaları arasında yer edinen Ziraat Bankası, yeni kampanya duyurusu yaptı. Peki, kampanya ayrıntıları neler? Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz? Kampanya kuralları neler? İşte bütün kampanya detayları...Türkiye'nin en popüler kamu bankaları arasında yer edinen Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yeni kampanyasını paylaştı. Banka, kampanya detaylarını resmi sitesinden bütün detayları açıkladı. Bu kampanyanın isimi ise "Elektronik Eşya Alışverişlerinize +3 taksit ve 2 ay erteleme fırsatı!" oldu.

 Ziraat Bankası ndan yeni kampanya duyursu! Hemen siz de vaktiniz varken başvurun!

Kampanyayı kısa bir şekilde özetleyen Ziraat şu açıklamaları yaptı:

"Bankkart'ınızın kredi kartı özelliğiyle tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri 2-12 taksitli alışverişlerinizde +3 taksit ve 2 ay erteleme fırsatı sunulacaktır."

Peki, kampanya ayrıntıları neler? Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz? Kampanya kuralları neler? İşte bütün kampanya detayları...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön