Züchex'te Red Dot Tasarım Ödüllü ürünler tanıtılacak!

Züchex'te Red Dot Tasarım Ödüllü ürünler tanıtılacak!46.000 ziyaretçisiyle tasarımdan, üretime, el sanatlarından, ihracata birçok markaya ev sahipliği yapan 24. Züchex Uluslararası Züccaciye & Hediyelik Eşya ve Elektrikli Ev Gereçleri Fuarı’nda Red Dot Tasarım Ödüllü ürünler tanıtılacak...


46.000 ziyaretçisiyle tasarımdan, üretime, el sanatlarından, ihracata birçok markaya ev sahipliği yapan 24. Züchex Uluslararası Züccaciye & Hediyelik Eşya ve Elektrikli Ev Gereçleri Fuarı’nda, insan sağlığını önemseyen ve doğada kendiliğinden yok olabilen ekolojik ürünleriyle fark yaratan Grs Dayanıklı Tüketim Malları Tic. Ltd. Şti. de yer alacak.  Şirket, kapağındaki buhar çıkış noktası ile eşit oranda pişirme imkanı sağlayan, içi dışı iki kat seramik kaplama, “Red Dot Tasarım Ödüllü” Neoflam tencereleri, standında ziyaretçilerine tanıtacak. Fuar’da mısır nişastasından üretilen Mother’s Corn çocuk ve bebek mutfak eşyalarından yüzde 100 seramik Cerablade bıçaklara, bambu ve iki çeşit hububat tozundan imal edilen Ceraware mutfak eşyalarından eşin ehlilerinin kullanabilmeleri amacıyla tasarlanan profesyonel seri Cerablade seramik bıçaklara kadar oldukça geniş bir ürün gamı yer alacak.


Rusya’dan Tunus’a Suudi Arabistan’dan Şili’ye birçok ziyaretçinin beklendiği fuarda  bakterilerin çoğalmasını, koku ve tatların karışmasını önleyen Cerablade Seramik bıçaklar, doğada kendiliğinden yok olabilen Ceraware bambu fiber ev ürünleri, çocukların sağlığına değer veren ve mısır nişastasından imal edilen Mother’s Corn bebek ve çocuk mutfak eşyaları ile sağlıklı yemekler yapma imkanı veren yanmaz yapışmaz Neoflam seramik tencereler ziyaretçisine tanıtılacak.


Fuar 19 Eylül saat 09.30'da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi başlayacak.