19 / 08 / 2022

1 gram gümüş bugün ne kadar oldu! Gümüş fiyatlarında son dakika 5 Temmuz 2022..

1 gram gümüş bugün ne kadar oldu! Gümüş fiyatlarında son dakika 5 Temmuz 2022..

Gümüş fiyatları yeni haftaya düşüşle başlarken bugün yükselişe geçti. Gümüş almak isteyenler ve yatırımcılar gümüş fiyatlarını merak ediyor. Peki bugün 1 gram gümüş ne kadar? Gümüş fiyatları bugün kaç TL? İşte 5 Temmuz 2022...Gümüş fiyatları geçtiğimiz hafta 10 TL seviyelerine kadar geriledi. Bu hafta ise 11 TL bandında işlemj gören gümüş fiyatları yukarı yönlü olarak hareket etmeye başladı.

1 gram gümüş bugün ne kadar oldu! Gümüş fiyatlarında son dakika 5 Temmuz 2022..

Gümüş fiyatları Rusya Ukrayna Savaşı ile birlikte rekor seviyelere yükseldi. Savaşın etkisi ile altın ve gümüş gibi fiziksel değerli metallere talep yükseldi. Artan talebin etkisi gümüş fiyatlarını yükseltti.  Zirve seviyelerine ulaşan gümüş fiuyatları tekrar 11 TL seviyelerine düştü.  Rekor düşüşlere imza atan gümüş fiyatları görenlerde şok etti.

Peki bugün 1 gram gümüş ne kadar? Gümüş fiyatları bugün ne kadar oldu? Gümüş fiyatlarında son dakika? 5 Temmuz 2022 gümüş fiyatları...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.