03 / 12 / 2023

1 Temmuz 2022 akaryakıt fiyatları! Benzin ve motorin ne kadar?

1 Temmuz 2022 akaryakıt fiyatları! Benzin ve motorin ne kadar?

Akaryakıt fiyatları gündemde yer alıyor. Benzin ve LPG'ye indirim geleceğine yönelik haberler sürücüleri bir hayli heyecanlandırdı. İşte detaylar!Benzin fiyatları araç sahipleri tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Geçtiğimiz hafta motorinde uygulanan art arda fiyat indirimi sonrası  herkesin aklına benzin ve LPG'ye de indirim gelir mi sorusu gelmişti.

1 Temmuz 2022 akaryakıt fiyatları! Benzin ve motorin ne kadar?

Küresel piyasalarda yaşanan hareketlilik ve sonrasında Brent petrol fiyatlarında yaşanan gerilemeyle birlikte benzin ve LPG'ye de indirim uygulanacağı duyuruldu. Peki, benzin ve motorin ne kadar, LPG, motorin (mazot), benzin kaç TL, 1 Temmuz akaryakıt fiyatları ne kadar? İşte güncel akaryakıt fiyat listesi....

Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön