05 / 07 / 2022

120 milyon TL'lik yeni yapılanmayla Florya'yı yeniden elde edeceğiz!

120 milyon TL'lik yeni yapılanmayla Florya'yı yeniden elde edeceğiz!

GS TV'ye konuşan Galatasaray Kulübü Başkanı Cengiz, "120 milyon TL'lik yeni yapılanmayla Florya'yı yeniden elde edeceğiz. Florya bizim olacak, Kemerburgaz'dan da vazgeçmiyoruz" ifadelerini kullandı...Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, GS TV'de açıklamalarda bulundu.

Başkan Cengiz, pan kurulu toplantısına katılmamasına açıklık getirdi. Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; Cengiz, şu ifadeleri kullandı;

"Ben şu anda Riva, Florya, yapılandırma, bazı haklar ve projeler üzerine çalışıyorum. 'Seçim stratejisi yapalım, hangi güne alalım, baskın seçim iyi olur', bunlarla ilgili bir şeyim olmadı. Divana gitmememin ikinci nedeni; pan benim ve arkadaşlarımın kalbini kanatıyor. Maalesef pan başkanlığı da buna izin veriyor. Biz izin vermemesini istiyoruz. Galatasaray başkanına kolaylıkla saldırabiliyorsanız, bu yol yarın otoban olur. Siz Galatasaray başkanlığına her şeyi söyleyeceksiniz, parmak sallayacaksınız, tehdit edeceksiniz, hem de kenetlen diyeceksiniz. Bu nasıl çelişki. Divan başkanlığı umarım tutumunu düzeltir." 

Gelirlerinin de 1 milyar 80 milyon TL civarında olduğunu ifade ede Başkan Cengiz, "900 dendi ama değil. 120 milyon TL'lik yeni yapılanmayla Florya'yı yeniden elde edeceğiz. Florya bizim olacak, Kemerburgaz'dan da vazgeçmiyoruz" diye konuştu.

Yapmak istediğimiz, Florya'nın tapusunu tekrar GS'ye kazandırmak!

Galatasaray Emlak Konut ile anlaşma imzalıyor!