18 şirket eleman avında

18 şirket eleman avında

İnşaat ve emlak sektöründe faaliyet gösteren Corio, Redevco, Yüksel, Enka, Eston, Biskon, KC ve Doğa Gayrimenkul'ün de aralarında bulunduğu 17 şirket, yurtiçi ve yurtdışında istihdam etmek üzere eleman arıyor.1) Corio: Akmerkez'de hisse satın alarak Türkiye ticari gayrimenkul piyasasına giren Corio ticarit direktörleri, leasing yöneticileri, insan kaynakları yöneticilerri ve sistem analistleri alacak. Başvurular 15 Ekim'e kadar corio@profilinternational.com adresine veya 0 212 259 71 00 nolu faksa yapılabilecek.

2) Redevco: Belçika kökenli hollanad merkezle AB'nin en büyük ticari gayrimenkul şirketlerinden Redevco alışveriş merkezi kiralama alanında çalışacak elemanlar alacak. Başvurular 14 Ekim'e kadar pobox@boyden.com.tr adresine yapılabilecek.

3) Gürbağ İnşaat: Kuzey Irak Zaho'daki arıtma tesisi inşaatı şantiyesi için proje müdürü, şantiye şefi, teknik ofis şefi, kalite kontrol şefi, mekanik şefi, elektrik şefi, saha mühendisi ve harita ölçüm mühendisi ve  Ankara  merkez ofisi için makina mühendisi alacak. Başvurular gurbag@gurbag.com veya 0 312 229 14 71 nolu faksa yapılabilecek.

4) Sistem Yapı: Romanya şantiyesi için proje müdürü, şantiye şefi, saha mühendisi, planlama mühendisi, inşaat, mekanik teknikerleri, teknik ressamlar, inşaat iş makine parkı elemanı alacak. Başvurular cv@sistem yapi.com.tr adresine yapılabilecek.

5) Eston: İstanbul'daki şantiyelered görevlendirilmek üzere ince yapı sorumlusu, hakediş teknikerleri ve site yönetim müdürü alacak. Başvurular ik@eston.com adresine veya 0 212 251 51 85 nolu faksa yapılabilecek.

6) Koçak Yatırım: Rusya'daki şantiyelerde istihdam edilmek üzere proje müdürü, şantiye şefleri, teknik ofis şefleri, lojistik şefleri, ince işler mühendis ve mimarları, kuli vinç operatörleri, harita mühendisi ve topoğraflar, anbar, personel ve satın alma sorumluları istihdam edecek. Başvurular 0 216 469 60 24 nolu faksa veya kocak@kocakinsaat.com.tr adresine yapılabilecek.

7) Enka: Moskova'daki alışveriş merkezi-ofis binaları inşaatında istihdam edilmek üzere mekanik tesisat dizayn mühendisi alacak. Başvurular ehr@enka.com adresine yapılabilecek.

8) Biskon Yapı: Levent'te inşa ettiği İstanbul Sapphire alışveriş merkezi için proje müdürü alacak. Başvurular 10 Ekim'e kadar 0 212 677 50 51 nolu faksa veya biskon@biskon.com.tr adresine yapılabilecek.

9) Doğa Gayrimenkul: kemerburgaz'da gerçekleştirdiği iddialı projeleri ile biilnen Doğa Gayrimenkul mimar ve inşaat mühendisi, elektrik mühendisi, makine mühendisi ve inşaat muhasebe sorumlusu alacak. Başvurular 0 212 322 20 30 nolu faksa veya ipek@dogagm.com adresine yapılabilecek.

10) Alfa Sınai Yatırım: İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan yapısal çelik sektöründe faaliyet gösteren şirket proje müdürü, şantiye şefleri, harita teknikeri ve kaynakçı ustaları alacak. Başvurular 0 216 574 23 00 nolu faksa veya belgin.seyman@alfacelik.com.tr adresine yapılabilecek.

11) KC Grup: İnsan kaynakları yöneticisi alacak. Başvurular 0 212 280 80 59 nolu faksa veya ik@kcyapi.com adresine yapılabilecek.

12) Arsan: cekmeköy konut projesinde görevlendirilmek üzere ince yapı sorumlusu, mimar ve konut satış uzmanı alacak. Başvurular info@arsaninsaat.com.tr adresine yapılabilecek.

13) Özak Grup: Mimar, şantiye şefi, saha mühendisi, hakediş uzmanı, hakediş mühendisi, teklif ve planlama mühendisi alacak. Başvurular 0 212 446 76 29 nolu faksa yapılabilecek.

14) Talip Kahraman İnşaat: Antalya Serik'te istihdam edilmek üzere genel müdür, genel müdür yardımcısı ve teknik müdür alacak. Başvurular 19 Ekim'e kadar şirketin Ankara'daki merkezine yapılabilecek.

15) Realty World: Garden of City Bahçeşehir ofisi için bay ve bayan müşteri temsilcileri arıyor. Başvurular 0212 669 31 31 nolu telefondan yapılabilecek.

16) Boytorun mimarlık: Fuar standı tasarım ve uygulamalaır için mimar, tekniker ve uygulama şefi alacak. Başvurular 0 212 325 06 53 nolu faksa veya info@boytorunarch.com adresine yapılabilecek.

17) Yüksel İnşaat: Libya şantiyeleri için şantiye şefleri, atölye mühendisleri, arazi mühendisleri, makine teknikerleri, inşaat teknikerleri, harita teknikerleri, elektrik teknikerleri, araştırma teknisyenleri, asfalt plenti operatörleri, ekskavatör operatörleri, konkasör operatörleri, finesher operatörleri, silindir operatörleri, atölye ustaları ve muhasebe elemanları alacak. Başvurular nulu@yuksel.net adresine yapılabilecek.

18) Re/Max Hedef, Mas Gayrimenkul ve Retürk Barbaros gayrimenkul danışmanlaı alacak.