2014’te Esenyurt’ta satışa çıkacak konut projeleri!

2014’te Esenyurt’ta satışa çıkacak konut projeleri! 2014’te Esenyurt’ta satışa çıkacak konut projeleri!

2,5 yıldır imar sorunları ile boğuşan Esenyurt yatırımcılar için cazibesini hala koruyor. İlçede 2014’te satışa çıkmaya hazırlanan 4 konut projesi bulunuyor. İşte tüm detayları ile 2014’te Esenyurt’ta satışa çıkacak konut projeleri…


Esenyurt bir yandan imar sorunları ile boğuşurken bir yanda da yeni konut projelerine ev sahipliği yapıyor. İlçede birbiri ardına lüks markalı konut projeleri yükseliyor. Bu haberimizde 2014’te Esenyurt’ta satışa çıkacak konut projelerini mercek altına aldık. Şimdi gelin bu projeleri daha yakından inceleyelim.

İşte tüm detayları ile 2014’te Esenyurt’ta satışa çıkacak konut projeleri…
Horoz Lojistik arsasında rezidans yükselecek

Tekfen İnşaat tarafından Horoz Lojistik arsası üzerinde hayata geçirilecek olan Tekfen Esenyurt projesi 2014 yılının ilk çeyreğinde satışa çıkacak. 275 bin metrekare alan üzerinde yükselecek olan Tekfen Esenyurt projesinde toplam bin 326 konut yer alacak. 26 bloktan oluşan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alacak. 2+1 dairelerin çoğunlukta olacağı Tekfen Esenyurt projesinde sosyal tesisler ve yeşil alanlar da olacak. 


Tekfen Esenyurt projesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
Papatya Park Konakları Nisan’da satışta

2014’te Esenyurt’a yatırım yapacak firmalardan biri de Düzlem Yapı. Papatya Park Konakları adıyla lanse edilecek olan proje 45 dönüm alan üzerinde yükselecek. 3 etaptan oluşan Esenyurt Papatya Park Konakları’nın 15 dönümlük birinci etabında 200 konut, 22 dönümlük ikinci etabında 600 konut, 8 dönümlük son etabında ise 200 adet konut yer alacak. Düzlem Yapı Papatya Park Konakları projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alacak. İnşaatının Nisan 2014’te başlaması planlanan projede konutların yanı sıra 30’a yakın da dükkan yer alıyor. Papatya Park Konakları projesinin sosyal olanakları arasında ise restoran, çocuk oyun alanları, fitness center, sauna, yüzme havuzu, güvenlik ve otopark gibi birçok aktivite alanları bulunacak. 


Papatya Park Konakları hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
İkinci “Rüya” yolda

Pusula İnşaat güvencesiyle hayata geçirilecek olan Rüya Prestij 2 projesi, Rüya Prestij Residence’a yakın konumda yer alıyor. Toplam 300 konuttan oluşan Esenyurt Rüya Prestij satışların Ocak 2014’te başlaması planlanıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden oluşan Esenyurt Rüya Prestij Residence 2 projesinde konutların yanı sıra 13 adet de dükkan yer alıyor.


Rüya Prestij Residence 2 hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
Esila Kent 2 Haziran’da satışta

Turgutreis Group, Esila Kent’ten sonra Esila Kent 2 projesini de 2014’te satışa sunmaya hazırlanıyor. Bugüne kadar İstanbul ve Kars’ta geliştirdikleri yap-sat modeli projeleri ile dikkat çeken Turgutreis Group, Esila Kent 2’de de bu gelenekten vazgeçmiyor. Firma, Mayıs-Haziran 2014 gibi Esenyurt Esila Kent 2 projesini satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Toplam 327 konuttan oluşan projede sadece 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alacak. Fiyatlar ise Esila Kent 1’e yakın olacak. 


Esila Kent hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız