15 / 08 / 2022

2018 ERA Türkiye ve KKTC Büyük Kongresi 28-30 Mart'ta!

2018 ERA Türkiye ve KKTC Büyük Kongresi 28-30 Mart'ta!

ERA Gayrimenkul Türkiye, Türkiye ve KKTC’den birçok ERA’lının bir araya geleceği dev bir organizasyona daha imza atıyor. ERA Gayrimenkul Türkiye, ‘2018 ERA Türkiye ve KKTC Büyük Kongresi’ni 28-30 Mart tarihlerinde Antalya Kaya Palazzo Otel’de gerçekleştirecek.  

Uluslararası gayrimenkul franchising şirketi ERA Gayrimenkul Türkiye, bugüne kadar gerçekleştirdiği eğitim, seminer, konferans ve etkinlik faaliyetlerinin hepsini bünyesinde barındıran, Türkiye ve KKTC’den birçok gayrimenkul danışmanı ve brokerı bir araya getiriyor.

28-30 Mart tarihlerinde Antalya’da yapılacak olan ‘2018 ERA Türkiye ve KKTC Büyük Kongresi’nde gayrimenkul danışmanlık sektörü, alanında uzman konuk ve profesyonellerin katılımıyla konuşulacak. Broker ve Gayrimenkul Danışmanlarının networklerini de geliştirecekleri kongrede; 2017 yılı değerlendirmesi ve 2018 yılı beklentileri, iş hayatında iletişim, girişimcilik ve motivasyon konularında seminerler yapılacak.

Büyük kongrede büyük ödül 


ERA Gayrimenkul Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Baygan’ın da katılacağı kongrede, ERA Gayrimenkul Türkiye Genel Müdürü Özhan Atalay ‘2017 Değerlendirmesi, 2018’e Bakış’ başlığı altında ERA Gayrimenkul Türkiye’nin hedeflerini masaya yatıracak.

Tüm ERA Broker, Gayrimenkul Danışmanı, Ofis Yöneticisi, Ofis Asistanlarının da bulunacağı kongrede; ayrıca yazar İlker Taner Uzun ‘Satışta Tutku, Mücadele Ruhu, Mental ve Fiziksel Hazırlığın Sonuca Katkısı’, Academy NEURO Liderlik ve Satış Stratejisti, Eğitimci ve Yazar Mert Aydıner ‘İş Hayatında İletişim Sanatı’, Sifisan Entertainment İnvestments Başkanı Adnan Akdemir, ‘Adnan Akdemir ile Girişimciliğin Şifreleri’ ve Dünya Engelsiz Yaşam Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Semih Merdol ‘Bir Satıcının Yaşam Yürüyüşü’ konularında sunumlar yapacak. 

Hollanda Amsterdam’da hizmet veren ERA EVİM Makelaars Broker’ı Selman Şen’in, ERA Türkiye ve Hollanda arasında iş ve ticaret imkanlarıyla ilgili bir konuşma gerçeleştireceği kongrede, ERA Gayrimenkul Türkiye Eğitim ve Gelişim Yöneticisi Azerşin Saraç ise ‘Kurumsal Stiliniz ve İş Etiketiniz’ konusunu masaya yatırılacak.

Emlak portal sponsorluğunu hurriyetemlak'ın üstlendiği kongrenin ardından gerçekleştirilecek gala gecesinde, 2017 yılının en başarılı ERA Gayrimenkul profesyonellerine, 15 ayrı kategoride 2017 yılı üstün başarı ödülleri verilecek.