3S Firuze Konakları'nda kira getirisi fırsatı!

3S Firuze Konakları'nda kira getirisi fırsatı! 3S Firuze Konakları'nda kira getirisi fırsatı!

3S Kale Holding tarafından hayata geçirilen 3S Firuze Konakları şimdi de kira getirili daire modelleriyle yatırımcısına kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.


3S Firuze Konakları ev sahipleri kira getirili daireleri ile de fark yaratıyor. 3S Firuze Konakları, yatırımcılarına 2.900 TL ile 5.000 TL arasında değişen miktarlarda aylık kira garantisi sunuyor.

3S Firuze Konakları’nda kira getirili en düşük fiyatlı 112 metrekare (2+1) dubleks evin peşin fiyatı 574.000 TL; yıllık yüzde 6 getiri üzerinden 36 ay boyunca aylık kira garanti bedeli2.900 TL olup 36 ay boyunca toplam 104.400 TL kira garantisi sağlıyor.

En yüksek fiyatlı 152 metrekare (2+1) dubleks ev peşin fiyatı 995.000 TL; yıllık yüzde 6 getiri üzerinden 36 ay boyunca aylık kira garanti bedeli 5.000 TL olup 36 ay boyunca toplam 180.000 TL kira garantisi sağlıyor.

Ayrıcalıklı bir yaşam için her şey düşünüldü

Toplam 28 bin metrekare alana sahip 3S Firuze Konakları, muhteşem göl manzarası ve az katlı mahalle kültürünü yansıtan yatay mimarisi ile Avcılar’da bambaşka bir yaşam alanı imkanı sunuyor. Ortak kat bahçeleri ve ferah tasarımıyla seçkin bir görünüm sunuyor. İstanbul Üniversitesi Avcılar kampüsüne yakınlığı dolayısıyla yüksek kiralama potansiyeline sahip proje aynı zamanda Aydın Üniversitesi, Arel Üniversitesi, Gelişim Üniversitesi, Kültür Üniversitesi’ne de yakın bir konumda inşa ediliyor. E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu’na ise sadece yürüme mesafesinde bulunmasıyla da ulaşım kolaylığı sunuyor.

Yüzde 70’i yeşil ve sosyal alanlara ayrılan projede, çocuklar için basketbol/futbol sahası; farklı yaş gruplarına yönelik çocuk oyun alanları, kapalı oyun alanı, açık yüzme havuzu; yetişkinler için ise yaklaşık 540 metrekare kapalı spor salonu, sauna, bilardo, masa tenisi gibi oyunların oynanabileceği hobi alanı, kapalı sinema salonu, açık yüzme havuzu, yürüyüş yolları gibi sosyal alanlar 3S Firuze Konakları'nda yaşamayı tercih eden sakinlerinin sosyal yaşamına değer katıyor.

Projede, 1+1 evler için tahsisli 1 araçlık kapalı otopark alanı, 2+1, 3+1, 4+1 evler için 2 araçlık tahsisli otopark alanı ile otopark sorununu engelliyor.

3S Firuze Konakları’nda ayrıcalıklı bir yaşamın kalbinin attığı, sürekli hareketli ve dinamik olan caddesinde 60 metrekare ile 700 metrekare arasında değişen dükkânların satışı da devam ediyor.

www.3sfiruzekonaklari.com.tr