45 bin YTL peşinatla Recep Ağa Konakları'nda

45 bin YTL peşinatla Recep Ağa Konakları'nda

Taban İnşaat tarafından İstanbul Kurtköy'de inşa edilen Recep Ağa Konakları toplam 9 blok ve 175 daireden oluşuyor. 66 metrekare konutlar 45 bin YTL peşinatla satılıyor.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Sektörde 23 yıllık deneyimi olan Taban İnşaat'ın geliştirdiği Recep Ağa Konakları projesi, mimari konsepti, konumu, çevre düzenlemesi ve sosyal olanaklarıyla dikkat çekiyor. Konut anlayışındaki hızlı değişime hemen ayak uyduran Taban İnşaat, değişimin sürekli bir adım ilerisinde olmayı, kaliteyi yükseltirken fiyatları aşağı çekmeyi hedefliyor. Kurtköy'de Adalar manzaralı, 9 bin metrekare arsa üzerinde, 170 daireden oluşan 9 blokluk Recep Ağa Konakları'nda 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri mevcut. Büyüklükleri 60-175 metrekare arasında değişiyor. Eylül 2006'da inşaatına başlanan ve iki etaptan oluşan projede 1. etap Mayıs 2008 de, 2. etap ise Mayıs 2009'da sahiplerine teslim edilecek. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin bulunduğu konutlar için banka kredisi kullanmadan 36-66 ay arasında vade uygulanıyor.


Çevre düzenlemesi her zevke hitap ediyor


Fiyatları 141-216 bin YTL arasında değişen daireler için 45 binle 65 bin YTL arasında değişen peşinat seçenekleri mevcut. Taksitler ise vade süresine göre bin 500 ve 3 bin 700 YTL arasında değişiyor. Proje kapsamında modern şehirciliğin gereği pek çok sosyal aktivite düşünülmüş. 24 saat güvenlikli konak tipi bloklarda yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, çocuk oyun salonu, masa tenisi, KGK sistemiyle 24 saat kesintisiz temiz enerji, merkezi uydu sistemiyle zevkiniz için tasarlanmış mükemmel bir çevre düzenlemesi sizleri bekliyor.


Petek Konutları Ataşehir'de inşa ediliyor


Taban İnşaat'ın adına yaraşır özellikler taşıyacak bir diğer proje de Petek Konutları Ataşehir karşısı, Şerifali'de 18 daireden oluşan prestijli binadaki lüks konutlar sahiplerini bekliyor. Brüt 150 metrekare 3+1 dairelerde her türlü konfor düşünülmüş. Dairelerin tümü hazır mutfak ve ankastre franke marka ocak, fırın ve davlumbaz dahil satışa sunuldu. 8 kat olarak inşa edilen blokta kapalı-açık otoparkla toplantı salonu, fitness center, çocuk oyun salonu, 24 saat güvenlik ve ayrıca her dairede telefon hattı, görüntülü diafon, merkezi uydu sistemi, kablolu TV hattıyla doğalgazlı kombi sistemi ve ayrıca salonlarda ısıtmalı-soğutmalı klima yer alıyor.


SEDA TABAK/YENİ ŞAFAK

pus