24 / 09 / 2022

7 bin 200 TL destek için E-Devlet'ten şimdi başvurun! En yakın PTT'den hemen alın!

7 bin 200 TL destek için E-Devlet'ten şimdi başvurun! En yakın PTT'den hemen alın!

Aile Destek Programı ödemelerinden faydalanmak isteyen vatandaşlar dikkat! Destek ödemeleri 29 Temmuz Cuma günü itibarıyla başladı. Peki bakanlık tarafından yapılan yardımdan yararlanmak için neler gerekiyor? İşte detaylar...Aile Destek Programı ödemeleri 29 Temmuz 2022 tarihi itibarıyla hesaplara yatmaya başladı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık Aile Destek Paketine yönelik açıklamalar yaparken, başvuru şartları ve ödeme takvimi kesinlik kazanmış oldu. 

7 bin 200 TL destek için E-Devlet ten şimdi başvurun! En yakın PTT den hemen alın!

Aile Destek Paketi başvuruları gündemdeki sıcaklığını korumaya devam ediyor. Her ay ihtiyaç sahibi milyonlarca ailelere 450-600 lira arası değişiklik gösteren Aile Destek Paketi ödemeleri yılda 15 milyar TL'lik maddi destek sağlaması planlanıyor. 1 sene boyunca düzenli olarak ödenen Aile Destek Paketi başvurularının e-Devlet Kapısı üzerinden yapılıyor. Peki, Aile Destek Paketi başvuruları nasıl ve nereden yapılır? İşte merak edilen tüm detaylar...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön