7 şirket eleman avında

7 şirket eleman avındaBorova Yapı, Soyak-Tahincioğlu, Yenigün İnşaat, Ayhanlar Holding, Met Mühendislik, Yazıcıoğlu ve Erbek çeşitli alanlarda istihdam edilmek üzere elemanlar alacak.


1) Borova Yapı Endüstrisi:  Yurtdışı projelerinde görevlendirilmek üzere elemanlar alacak. Eleman alınacak alanlar şunlar: Proje müdürü ve muhasebe müdürü. Başvurular borova@borova.com adresine veya 0216 425 04 97 no'lu faksa  yapılabilecek.


 


2)Soyak – Tahincioğlu Yönetim ve Danışmanlık: Yakında alışveriş merkezi yatırımlarına hazırlanan ortaklık, alışveriş merkezi veya iş  merkezi projelerinde deneyimli, kurumsal organizasyonlarda ve benzeri büyük projelerde bu görevi yürütmüş elemanlar alacak: Teknik ofis müdürü, planlama mühendisi, sözleşme mühendisi, mimar, inşaat mühendisi, mekanik tesisat mühendisi, elektrik mühendisi ve sekreter. Başvurular  info@tahinci.com adresine veya 0216 384 40 58 no'lu faksa yapılabilecek


.


3)Yenigün İnşaat: Rusya genelindeki inşaat projeleri ile  Ankara  merkez ofisi ve Afganistan'da istihdam etmek üzere elemanlar alacak.


Eleman alınacak alanlar şunlar:


Rusya genelindeki inşaat projeleri için; proje müdürleri, şantiye şefleri, ince işler şefleri, teknik ofis şefleri, dizayn ofis mühendisi, inşaat mühendisi veya  mimar, hakediş ve kesin hesap mühendisi, planlama mühendisi, satınalma mühendisi, saha mühendisi ve mimarlar, ölçme işleri şefi, muhasebeciler, topoğraflar, elektrik mühendisi, makina mühendisi.


 


Ankara merkez ofisi için; yönetici asistanı, teklif hazırlama mühendisi, kalite yönetim sistem temsilcisi.


Afganistan şantiyesi için; Saha mühendisi.


Başvurular ik@yenigun.com.tr  adresine yapılabilecek.


 


4) Ayhanlar Holding: Yeni teknik kadroları için eleman alacak. Eleman alınacak alanlar şunlar: Proje koordinatörleri, inşaat mühendisleri, harita mühendisi, makine mühendisi, elektrik mühendisi ve inşaat teknikeri. Başvurular teknik@ayhanlar.com.tr adresine veya 0262 643 70 03 no'lu faksa yapılabilecek.


 


5) Met Mühendislik: Elektrik ve Mekanik tesisat taahhüt sektöründe faaliyet gösteren firma İstanbul ofisine ve yurtdışı şantiyelerine eleman alacak. Eleman alınacak alanlar şunlar: Proje müdürü, teknik ofis müdürü, şantiye şefi, saha mühendisi, teklif ve satın alma mühendisi, tekniker, teknik ressam ve ambar sorumlusu. Başvurular  personel@met-muh.com.tr adresine veya 0216 384 45 11 no'lu faksa yapılabilecek.


 


6)Başyazıcıoğlu İnşaat:  Türkmenistan'da yeni başlamış ve devam etmekte olan projelerde görevlendirilmek üzere eleman alacak. Eleman alınacak alanlar şunlar: Planlama ve koordinasyon şefi, hak ediş ve kontrat şefi, şantiye şefleri, saha mimarları ve idari işler amiri. Başvurular Byz@basyazicioglu.com.tr  adresine yapılabilecek.


 


7)Erbek İnşaat: Ukrayna'da prestijli yapılar üreten şirket yurtdışı şantiyelerine ve İstanbul ofisine eleman alacak. Eleman alınacak alanlar: Dinamik makine mühendisleri. Başvurular insankaynaklari@erbekinsaat.com.tr adresine yapılabilir.