Abant Tabiat Parkı'nda yarıyıl tatili yoğunluğu!

Abant Tabiat Parkı'nda yarıyıl tatili yoğunluğu!Kent merkezinde 35 kilometre uzaklıkta bulunan Abant, yarıyıl tatilinde de ilgi odağı oldu. Tabiat parkındaki oteller hafta içi yüzde 80, hafta sonu yüzde 100 dolulukla hizmet veriyor.


Bolu'nun doğal güzellikleriyle ünlü Abant Tabiat Parkı, yarıyıl tatili dolayısıyla ziyaretçi akınına uğruyor.


Kent merkezinde 35 kilometre uzaklıkta bulunan Abant, yarıyıl tatilinde de ilgi odağı oldu. Tabiat parkındaki oteller hafta içi yüzde 80, hafta sonu yüzde 100 dolulukla hizmet veriyor. 


Abant'a konaklamak ve günübirlik tatil için gelenler, buz tutan gölün çevresinde yürüyerek, kızaklarla kayarak, ata ve faytona binerek vakit geçiriyor. 


Yarıyıl tatili için çocukları Hakan ve Barış ile Abant'a gelen Tahir ve Ayşe Çetin çifti,  gölün yüzeyi buz tuttuğu için aç kalan yabani ördeklere yanlarında getirdikleri ekmekleri bıraktı. 


Ayşe Çetin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, havanın çok soğuk olduğunu belirterek, "Göldeki yabani ördekler aç kalmış. Biz de hayvanları çok sevdiğimiz için yanımızda getirdiğimiz ekmeleri ördeklere attık. Ördekler bugünü kurtardı. Yarın da başka hayvanseverler yem bırakır" diye konuştu.


AA