Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı'na yeni ev alacak!

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı'na yeni ev alacak! Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı'na yeni ev alacak!

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde eski eşi Şeyma Subaşı'nın yaşadığı evi 50 milyon TL'ye sattığı iddialarıyla ilgili konuştu. Evin değerinin 100 milyon lira olduğunu söyleyen Ilıcalı, Subaşı'nda yeni bir ev alacağını açıkladı.


Acun Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı'nın yaşadığı villayı 50 Milyon TL'ye sattığı iddia edilmişti. Ilıcalı'dan iddialara ilişkin açıklama geldi.

"ŞEYMA SOKAKTA KALMAYACAK"

Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre, konuyla ilgili konuşan Ece Erken, "Acun Ilıcalı dün ikimizi de aradı. Dün yaptığımız haberde villanın 50 milyon TL'ye satıldığını duyurmuştuk. Acun Ilıcalı evin satışı için pazarlıkların devam ettiğini söyledi. O ev yaklaşık 100 Milyon TL'ye alınmış ve 50 Milyon TL'nin üzerinde bir fiyata satacağını ayrıca Şeyma Subaşı'nın sokakta kalmayacağını; yaptıkları protokol gereği Şeyma Subaşı'na başka bir ev alacağını söyledi." açıklamasında bulundu.

"BEN DE ZATEN AYRILACAKTIM"

Daha önce bu tarz haberlerle ilgili açıklama yapan Subaşı ise şu ifadeleri kullanmıştı: "Boşanma işlemi gerçekleşince Acun kendi iradesiyle evi satmayı uygun buldu. Ben de zaten evden ayrılacaktım. Çünkü ev gerçekten büyük ve biz evde kızım, bakıcısı ve ben yaşadığımız için orada kalmaya devam etmek uygun değildi benim için de."

Yaptıkları protokol gereği Subaşı'na yeni bir ev alacağını açıklayan Acun Ilıcalı, ayrıca evin değerinin 100 milyon TL olduğunu açıkladı.

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'nın oturduğu Boğaz manzaralı villayı sattı!