Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'nın oturduğu Boğaz manzaralı villayı sattı!

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'nın oturduğu Boğaz manzaralı villayı sattı! Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'nın oturduğu Boğaz manzaralı villayı sattı!

Boşandığı eşi Şeyma Subaşı'nın Boğaz manzaralı villasını satışa çıkaran Acun Ilıcalı, 56 milyon liraya aldığı mülkü 50 milyon liraya sattı. Paris'te tatil yapan Şeyma, taşınmak için İstanbul'a döndü.


Attığı her adımı konuşulan Şeyma Subaşı'nın eski eşi Acun Ilıcalı'nın kendisine düğün hediyesi olarak 56 milyon liraya aldığı Kuruçeşme'deki Boğaz manzaralı evi satışa çıkarıldı. 

Güneş Gazetesi'nde yer alan habere göre; Şeyma Subaşı, haberler üzerine şu açıklamalarda bulunmuştu: “Boşanma işlemi gerçekleşince de Acun kendi iradesiyle evi satmayı uygun buldu. Ben de zaten evden ayrılacaktım. Çünkü ev gerçekten büyük ve biz evde kızım, bakıcısı ve ben yaşadığımız için orada kalmaya devam etmek uygun değildi benim için de.” 

Şeyma Subaşı'nın ise hala oturmaya devam ettiği lüks villa önceki gün değerinin 6 milyon lira altında bir fiyata satıldı.

TEPKİSİ MERAK EDİLİYORDU 

Sosyal medya fenomeni Şeyma'nın Fransız DJ Guido Senia'yla aşk yaşamaya başlamasıyla, kızının velayetini alan Acun Ilıcalı'nın bir sonraki hamlesinin ne olacağı merak edildi. 

Şeyma'nın önceki gün DJ Guido'nun görüntüsüyle birlikte, 'Sevdim bu benim meselem' şarkısını söylemesi üzerine ünlü televizyoncu evi 50 milyon liraya satarak tepkisini gösterdi. Paris'te sevgilisiyle tatil yapan Şeyma ise evi boşaltmak için acilen İstanbul'a döndü. Subaşı'nın evi bir kaç gün içerisinde boşaltması gerekiyor.