Adakule Evleri!

Adakule Evleri! Adakule Evleri!

Firma: Umran Yapı

Proje: Adakule

Adakule Evleri projesi Umran Yapı tarafından inşa ediliyor. Umran Yapı Adakule Evleri prjesinde yer alan dairelerin alan büyüklükleri 70 metrekre ile 400 metrekare arasında değişiklik gösteriyor...
İstanbul'un Anadolu yakası Maltepe'de yükselen  Adakule  Evleri  Umran Yapı  tarafından yaşama geçiriliyor. Adakule Evleri toplamda 90 adet konuta yer veriyor. Umran Yapı Adakule fiyat listesi ise 215 bin TL'den başlıyor. Adakule Evleri ödeme planı kapsamında banka kredisi uygulanıyor. 


Umran Yapı Adakule Evleri tek blok olarak yükseliyor. Umran Yapı adakule projesi kapsamında 1 oda 1 salondan 6 oda 2 salona kadar konut tiplerine rastlamak mümkün.


Umran Yapı Adakule satılık daire tipleri 1+1 daireler 70 metrekare, 2+1 daireler 123 metrekare, 3+1 daireler 133 metrekare, 4+1 daireler 215 metrekare ve dubleks daireler 400 metrekare alan üzerinde tasarlandı. 


Adakule Rezidans Maltepe satılık daire fiyat listesi 215 bin TL'den başlıyor ve 1 milyon 810 bin TL'ye kadar artıyor. Projede daire teslimleri ise hemen gerçekleşiyor.


Umran Yapı Adakule Evleri projesinde kapalı otopark, cafe, yürüyüş parkuru, fitness center ve yüzme havuzu gibi olanaklar mevcut.

  

Maltepe Adakule nerede?

Umran Yapı Adakule ulaşım: Atatürk Caddesi, Engin Sokak, No:3/1-A Maltepe/İSTANBUL


Telefon: 0216 399 65 88

Web Adresi: www.adakule.com.tr

Çiğdem ALKAN/Emlakkulisi.com


projeye sor