26 / 06 / 2022

AdaLife Maltepe'de daireler 560 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

AdaLife Maltepe'de daireler 560 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Çolakoğlu Gayrimenkul Danışmanlık güvencesi ve kalitesi ile inşa edilen ve Maltepe'nin en merkezi yerinde bulunan Metro'ya ve E-5'e yaklaşık 500 mt mesafede bulunan AdaLife Evleri sizi Marmara denizinin masmavi derinliklerine götürecek… 

 

 

Toplam 7000m2 inşaat alanı ve 5500m2 yeşil alana konumlandırılmış olan  AdaLife 5 blok ve 116 daireden oluşuyor. Bloklar tamamlanmış ve hali hazırda oturum başlamış durumda.Ayrıca  beklenen E blok satışlarımız da başlamıştır. Proje konut tipi olarak, 135 m2, 145 m2  ve 148 m2 büyüklüklerde 3+1 dairelerden oluşuyor.

 

 

5.kattan itibaren deniz ve ada manzarasına hakim olan AdaLife'da, Merkezi Sistem (ısı pay ölçer) ısıtma,full ankastre ( ocak, davlumbaz, fırın, bulaşık makinesi ) , jakuzi, kamelyalar, 2-6 yaş arası  (kapalı, yumuşak) çocuk oyun alanı, oyun parkı, fitness center, bilardo, masa tenisi, basketbol sahası, futbol sahası, kapalı otopark, profesyonel güvenlik, apartman görevlisi, kapalı devre kamera sistemi ve daha birçok seçenek bulunuyor.

 

 

AdaLife' ı diğer projelerden ayıran en önemli özelliklerden bir tanesi de dairelerdeki tüm aboneliklerin Çolakoğlu Gayrimenkul Danışmanlık tarafından alınması…

 

 

Yaşamın başladığı ve satışların hala devam ettiği AdaLife Maltepe'de İSKANI alınmış, hemen teslim dairelerin fiyatları 560 bin TL'den başlıyor. Projeden Konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor.

 

 

AdaLife'ta yaşam kalitenizi daha da arttırmak amacı ile her daireye özel otopark alanı ve jeneratör hizmeti sunuluyor. Bir yanında Süreyyapaşa Korusu ile çevrili olan AdaLife Evleri, E5 Karayolu ve Metro'ya 500 m, sahil yoluna 3 km, Bostancı İDO iskelesine 5 km mesafede konumlanıyor. Çevresinde süper marketler, özel sağlık merkezi, sağlık ocağı, ortaokul, anaokulu, Maltepe Devlet Hastanesi, Süreyyapaşa Hastanesi ve Maltepe Üniversitesi bulunan Adalife’da Metro ile Maltepe Park Carrefour’a da ulaşım çok kolay.

 

Adalife'ta 830 bin TL'ye! Hemen teslim!