Adam Kule ödeme tablosu!

Adam Kule ödeme tablosu!


Firma: DAP Yapı

Proje: Adam Kule


Adam Kule Residence'de dairelerin alanları 46 ile 204 metrekare arasında değişiyor. Projede konutların yanı sıra ticari alanlar da bulunuyor. İşte Adam Kule ödeme tablosu...


Metroya 600 metre, sahile 10 dakika uzaklıkta olan  Adam Kule  Evleri stüdyo ve 1 oda 1 salon olarak tasarlandı. Proje 27 katlı tek bloktan meydana geliyor. 


Adam Kule ödeme tablosu kapsamında lansmana özel fırsatlar devam ediyor.  DAP Yapı  imzası ile yükselen projede konut fiyatları 295 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 


Maltepe Dragos bölgesinde yükselen Adam Kule Residence'de teslimlerin 2017 yılının sonunda gerçekleşmesi öngörülüyor. Proje 254 daire ve 88 home ofisten oluşuyor. 


İçerisinde yer alan 19 dükkan ve mağazalar için satışların başladığı Adam Kule Dragos'ta konutların büyüklükleri minimum 46 metrekare, maksimum 204 metrekare olarak tasarlandı. 


Adam Kule ödeme tablosu!

Dap Adam Kule'de peşinat 2016 yılında ödeniyor ve kalan daire bedeli 48 ay vade farkı olmadan taksitlendiriliyor. Projede 12 ay taksit ödemeleri Dap Yapı tarafından yapılıyor. 


Adam Kule adres: Altayçeşme Mahallesi Çam Sokak No: 16 Maltepe İstanbul


Adam Kule Dragos satış ofisi iletişim

Telefon: 444 93 27

Web: http://www.dapyapi.com.tr/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor