05 / 07 / 2022

Adam Kule daire fiyatları

Adam Kule daire fiyatları

DAP Yapı tarafından hayata geçirilen 10 bin peşinatla daire sahibi olunabilen kampanya yarın sona eriyor.İşte DAP Yapı Adam Kule'de kampanya detayları...

Dragos Adam Kule teslimleri ne zaman?

Adam Kule Maltepe tek blok halinde inşa ediliyor. Projede konutların büyüklükleri 46-204 metrekareden oluşuyor. Peki Dragos Adam Kule teslimleri ne zaman?

Adam Kule Dap Yapı konut fiyatları!

Adam Kule Dap Yapı konut fiyatları 306 bin TL'den başlıyor. 27 katlı tek blok halinde inşa edilen projede 36 ay 0 faiz fırsatı ile daire sahibi olunabiliyor.

Dap Yapı Adam Kule Residence fiyat!

Dap Yapı Adam Kule Residence fiyat listesi dairelerin konum ve alanlarına bağlı olarak değişiyor. 2017 yılının sonunda teslim edilecek proje tek bloktan oluşuyor.

Dap Yapı Adam Kule Dragos satış ofisi!

Dap Yapı Adam Kule Dragos satış ofisi telefon numarası 444 93 27 olarak belirlendi. Konutların 1+0 ve 1+1 olarak tasarlandığı projenin 2017 yılının sonunda tamamlanması planlanıyor.

Adam Kule ödeme tablosu!

Adam Kule Residence'de dairelerin alanları 46 ile 204 metrekare arasında değişiyor. Projede konutların yanı sıra ticari alanlar da bulunuyor. İşte Adam Kule ödeme tablosu...

Maltepe Adam Kule teslim tarihi!

Maltepe Adam Kule teslim tarihi 2017 yılı olarak belirlendi. 27 katlı tek bloktan meydana gelen projede konutların büyüklükleri 46 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiyor.

DAP Yapı Adam Kule'nin yüzde 47'sini sattı!

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz, Adam Kule'nin ön talep döneminde yoğun ilgi gördüğünü ve lansman öncesi projenin %47'sinin satıldığını açıkladı.

Adam Kule ev fiyatları!

Daire tiplerinin 2+1 ve 3+1 olarak dizayn edildiği projede toplam 350 adet daireden meydana geliyor. Adam Kule ev fiyatları 200 bin TL 'den başlangıç gösteriyor.

Adam Kule anneler günü kampanyası!

Lansmana özel yüzde 10 indirim uygulanan projede daire tipleri 2+1 ve 3+1 olarak dizayn edildi. Adam Kule anneler günü kampanyasına özel konut veya ofis satın alana Samsung Curve Uhd TV hediye ediliyor.

Maltepe Adam Kule satış ofisi!

Maltepe Adam Kule satış ofisi ile 444 93 27 numaralı telefondan irtibata geçebilmek mümkün. Lansmana özel fırsatlar sunan proje 14 Mayıs Perşembe günü satışa sunulacak.

Adam Kule ne zaman teslim edilecek?

Lansman öncesi özel yüzde 10 indirim sağlanan projede bağımsız birimlerin alanları 46 metrekareden başlıyor. Projede 350 adet home-office yer alıyor. Peki Adam Kule ne zaman teslim edilecek?

Adam Kule Maltepe iletişim!

Adam Kule Maltepe iletişim numarası 444 93 27 olarak belirlendi. Daire teslimlerinin 36 ay içerisinde gerçekleşeceği projede lansmana özel fırsatlar ile konut sahibi olunabiliyor.

Adam Kule projesi 5 bin talep topladı!

İSTMARINA. DAP Vadisi, Burgu, Tango, Dalga ve Vazo Kule gibi projeleri hayata geçiren DAP Yapı, Kartal Dragos'ta yer alan yeni projesi Adam Kule için ön talep toplamaya başladı.

Kartal Adam Kule satılık!

Kartal Adam Kule satılık daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı. Mayıs ayı içerisinde görücüye çıkacak olan proje Dap Yapı imzası ile hayata geçiriliyor.

Adam Kule ödeme fırsatları 2017!

İstanbul'un Maltepe Dragos bölgesinde inşa edilen Adam Kule Evleri'nde 1+0 ve 1+1 daire seçenekleri bulunuyor. Adam Kule ödeme fırsatları 2017...

Dap Adam Kule kampanya bilgileri!

Dap Yapı imzasıyla İstanbul Maltepe Dragos'ta hayata geçirilen Adam Kule projesinde stüdyo ve 1 oda 1 salon daire seçenekleri sunuluyor. Dap Adam Kule kampanya bilgileri haberimizde yer alıyor.

Dap Yapı Adam Kule ödeme planı 2017!

Dap Yapı Adam Kule ödeme planı kapsamında 10 bin TL peşinatla ev sahibi olunuyor. Adam Kule'de daire fiyatları 400 bin TL'den başlıyor...

DAP Yapı Maltepe Dragos Adam Kule ödemeleri 2017!

İstanbul'un Anadolu yakasında Maltepe ilçesine bağlı Dragos bölgesinde yer alan DAP Yapı Maltepe Dragos Adam Kule projesinde daire fiyatları 400 bin TL'den başlıyor. İşte DAP Yapı Maltepe Dragos Adam Kule ödemeleri 2017...

DAP Yapı Adam Kule'de kampanya!

DAP Yapı tarafından hayata geçirilen 10 bin peşinatla daire sahibi olunabilen kampanya yarın sona eriyor.İşte DAP Yapı Adam Kule'de kampanya detayları...

Adam Kule Dap Yapı teslim tarihi!

Adam Kule Dap Yapı teslim tarihi bu yıl Nisan ayı olarak belirtiliyor. Adam Kule'de daire fiyatları 400 bin TL'den başlıyor...

Adam Kule Residence açık adres!

Dap Adam Kule Evleri 284 daire ve 88 home ofisten meydana geliyor. Projede 10 bin TL peşinat sonrasında 88 ay vade imkanı sağlanıyor...

Dap Adam Kule Cevizli daire fiyatları!

3 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Adam Kule Cevizli projesi 284 daire ve 88 home ofisten meydana geliyor. Dap Adam Kule Cevizli daire fiyatları 400 bin TL'den başlıyor.

Adam Kule Maltepe ödeme şekli!

Dap Yapı imzası taşıyan Adam Kule projesinde teslimler önümüzdeki Nisan ayında yapılacak.Projede daire fiyatları 400 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

DAP Adam Kule ödeme koşulları 2017!

Adalar ve deniz manzarasına sahip olan Adam Kule Maltepe projesinde daire fiyatları 400 bin TL'den başlıyor. Projede teslimler önümüzdeki Nisan ayında yapılacak...

Adam Kule Maltepe'de 10 bin TL peşin, daire sizin!

Adam Kule Maltepe'de 10 bin TL peşinatla daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. Dap Yapı Adam Kule projesini Nisan ayında teslim edecek...

Adam Kule'de 10 bin peşinatla daire sizin!

Toplam 284 adet daire ve 88 home ofisten meydana gelen Adam Kule projesi Nisan ayında teslim edilmeye hazırlanıyor. Adam Kule'de 10 bin peşinatla daire sizin.

Dap Adam Kule Dragos güncel daire fiyatları!

Dap Adam Kule Dragos daire fiyatları 400 bin TL'den başlıyor. Projede 254 adet rezidans daire, 88 adet home ofis bulunuyor.

Adam Kule daire fiyatları Haberi

Adam Kule daire fiyatları


İstanbul'un Anadolu yakasında Maltepe'ye bağlı Dragos'ta konumlandırılan Adam Kule projesi DAP Yapı imzasını taşıyor. 


Toplam 284 adet daire ve 88 adet home ofisten meydana gelen DAP Yapı Adam Kule projesi 27 katlı tek kule olarak yükseliyor. 


DAP Yapı Adam Kule projesinde stüdyo ve 1 oda 1 salon daire seçeneklerine yer veriliyor.  Projede daire alanları 46 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiyor.


DAP Yapı Adam Kule'de daire fiyatları 400 bin TL'den  başlıyor. Adam Kule Rezidans projesinde daire sahiplerine yüzme havuzu, fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark gibi ortak alanlar sağlanıyor. 


DAP Yapı Adam Kule'de kampanya!


DAP Yapı Adam Kule'de kampanya yarın sona eriyor. DAP Yapı Adam Kule'de 10 bin TL peşinatla 88 ay vadeli ödemeler yapılıyor. 


Nisan ayında teslim edilecek olan DAP Yapı...