Addva Gayrimenkul Geliştirme Yatırım Ve Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

Addva Gayrimenkul Geliştirme Yatırım Ve Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu! Addva Gayrimenkul Geliştirme Yatırım Ve Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

Addva Gayrimenkul Geliştirme Yatırım Ve Danışmanlık Anonim Şirketi Halil İbrahim Akyıldız, M. Nadir Tansel Saraç, Bekir Yener Yıldırım ve Onur Özsan ortaklığında 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.Addva Gayrimenkul Geliştirme Yatırım Ve Danışmanlık Anonim Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Halil İbrahim Akyıldız, M. Nadir Tansel Saraç, Bekir Yener Yıldırım ve Onur Özsan ortaklığında  kuruldu. 


Addva Gayrimenkul Geliştirme Yatırım Ve Danışmanlık Anonim Şirketi iş konusu; Mülkiyetinde bulunan ve satın alacağı her türlü arsa, arazi vb. gayrimenkuller üzerine konut, iş, ofis, alış-veriş ve eğlence merkezleri, eğitim merkezleri, spor merkezleri, sağlık kompleksleri ve hastane gibi sağlık tesisleri ile otel, motel, tatil köyü, yat limanı, restoran ve buna benzer turistik tesisler kurmak, inşa etmek, ettirmek, işletmek, işletme hakkını devretmek, kiraya vermek, kurulu veya kurulacak tesisler kiralamak, bu amaçla ortaklıklar kurmak,her türlü işbirliği sözleşmeleri yapmak..ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işlerAddva Gayrimenkul Geliştirme Yatırım Ve Danışmanlık Anonim Şirketi Adres; Harbiye Mh.Vali Konağı Cd. N.8/3 Şişli