AG Holzmann Avrupa Birliği Kalite Ödülü’nü aldı!

 AG Holzmann Avrupa Birliği Kalite Ödülü’nü aldı! AG Holzmann Avrupa Birliği Kalite Ödülü’nü aldı!

European Quality Academy tarafından düzenlenen 2012 yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülü’nü bu yıl Akıllı Ağaç Teknolojisi ile AG HOLZMANN aldı…

Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden “Avrupa Birliği Kalite Ödülü” bu yıl Hollanda’nın Amsterdam kentinde düzenlenen zirvede sahiplerini buldu. Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden 22 firmanın ödül aldığı zirvede, European Quality Academy tarafından AG HOLZMANN’a 2 ödül birden verildi. AG HOLZMANN tarafından geliştirilen “Akıllı Ağaç Teknolojisi” 2012 yılı  ’’Europe Quality Awards’’  Ödülü’ne layık görüldü.


 


“AG HOLZMANN İLE AHŞAP PENCERE YENİDEN YORUMLANDI’’


AG HOLZMANN Türkiye Direktörü A.Kadir YILDIZ; “SMARTWOOD konsepti ile ahşap pencere yeniden yorumlandı. Amerikan Meşe, Meranti, Iroko Amerikan Çamı gibi ağaç türlerinin özenle işlenerek dış cephe bölümüne zenginleştirilmiş polimer uygulaması yapılması ile üretilen en uzun ömürlü ağaç pencereyi Türkiye’de satışa sunmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Hedefimiz, ağacın doğal ve sağlıklı yapısının yanı sıra Smartwood sistemlerinin yalıtım performansı ile Türkiye’de ısı yalıtımı denilince akla AG HOLZMANN Smartwood’un gelmesini sağlamaktır. Yapı sektörünün doğal ve sağlıklı yapısı ile ağaça olan ilgisinin bizi çok memnun etmektedir, yoğun bayilik taleplerine cevap vermeye çalışıyoruz, son olarak  Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden biri olan Avrupa Birliği Kalite Ödülü’nü almaktan ayrıca onur duyduğumuzu da belirtmek isterim.” açıklamasında bulundu.