Ahmet Zorlu'nun içinde bulunduğu helikopterde kaza meydana geldi!

Ahmet Zorlu'nun içinde bulunduğu helikopterde kaza meydana geldi! Ahmet Zorlu'nun içinde bulunduğu helikopterde kaza meydana geldi!

Aydın'da Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nafiz Zorlu'nun da içinde olduğu helikopter, acil iniş yaptığı esnada gövdesinin üzerine yere sert çarptı.

İşadamı Ahmet Nazif Zorlu ve eşinin de bulunduğu helikopter acil iniş sırasında yere sert çarptı. 6 kişi ölümden döndü

Aydın'da Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nafiz Zorlu'nun da içinde olduğu helikopter, acil iniş yaptığı esnada gövdesinin üzerine yere sert çarptı. Kazayı ucuz atlatan Ahmet Nazif Zorlu ve eşi Zülal Zorlu ile birlikte 6 kişi kontrol amaçlı hastaneye kaldırıldı. Kaza, Aydın'ın Karacasu ilçesinin Yenice Mahallesi'ndeki Sırma Su Dolum Tesisleri bahçesindeki helikopter pistinde dün öğleden sonra meydana geldi. Ahmet Nazif Zorlu ve eşi Zülal Zorlu ile birlikte 6 kişi, helikopterle Zorlu Holding'e ait helikopterle Karacasu'ya geldi. Sırma Su Dolum Tesisleri bahçesine teknik arızadan dolayı zorunlu iniş yapan helikopter, yere çarptı. Kazada helikopterin ayakları yamulurken, işadamı Ahmet Nazif Zorlu ve eşi Zülal Zorlu, Prof. Dr. Yunus Aydın ve eşi Nurcan Aydın, Ayşe Nilgün Aydın ile Nurhan Karabacak, kontrol amaçlı astaneye kaldırıldı. Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. 


Sabah