Ajda Pekkan Urla'dan 18 milyon TL'ye ev alacak!

Ajda Pekkan Urla'dan 18 milyon TL'ye ev alacak!

Süperstar Ajda Pekkan, Bodrum'dan kaçmak için kolları sıvadı. Pekkan, İzmir’in sakin ilçesi Urla’daki 18 milyon liralık eve göz dikti.


Bodrum müdavimlerinden olan Ajda Pekkan, rotasını Ege'nin incisi İzmir'e çevirdi. Bodrum'dan kaçmak isteyen sıkılan Süperstar, daha sakin olan Urla, Alaçatı ve Çeşme'den üç ayrı evi inceledi. Geçtiğimiz günlerde sessiz sedasız İzmir'e giden süperstar, ilk olarak Urla'da 18 milyon liraya yüzme havuzlu, üç katlı ve 6 odalı bir makineyi inceledi. Yeşillikler arasında bulunan lüks eve hayran kalan Süperstar, Çeşme'de 15 milyon lira ve Alaçatı'da da 11 milyon lira değerinde iki ayrı evi gezdi.

Ajda Pekkan Urla

Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre; Pekkan'ın aklı, Urla'da bulunan malikanede kaldı. Ünlü sanatçı şehrin karmaşasından uzakta doğayla iç içe lüks malikaneyi almak için emlakçısına talimat verdi. 73 yaşındaki sanatçı, evi sattığında tüm yazı Urla'da geçirecek.

Pekkan, geçen hafta bir mobilya markasının reklam filmi için rekor bir ücret imzaladı. Sanatçı, kazancını Urla'da bulunan ev için yatıracak.