Kıvanç Tatlıtuğ Bodrum'dan 12 milyon TL'ye ev aldı!

Kıvanç Tatlıtuğ Bodrum'dan 12 milyon TL'ye ev aldı!Jean reklamlarında oynayan Kıvanç Tatlıtuğ, kazandığını emlağa yatırdı. Bodrum'da eşi Başak Dizer için 12 milyon TL'ye ev aldı.


Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Bodrum'a bir kez daha yatırım yaptı… 10 yıl boyunca reklam yüzü olduğu Mavi'den bu yıl 1 milyon euro yani yaklaşık 8 milyon 712 bin lira kazanan ünlü oyuncu, geçtiğimiz haftalarda Cennet Koyu'nda bulunan Loft'tan ev bakmıştı.

Takvim'de yer alan habere göre; eşi Başak Dizer için de Bodrum'da bulunan bir AVM'den mağaza kiraladığı iddia edilen oyuncu, Bodrum Yalıkavak'ta bulunan iki katlı bir villayı kiraladı.

'BAŞTAN SONA YENİLETİYOR'

Yakışıklı oyuncunun, yedi odalı lüks malikane için yaklaşık 12 milyon TL ödeme yaptığı iddia edildi. Aynı zamanda evin içinin yeniden dekore edileceği, bahçeye de Tatlıtuğ'un köpekleri için kulübeler yapılacağı öğrenildi.

Villayı satın aldıktan sonra işleri için İstanbul'a dönen çiftin, gelecek yaz yeni evlerinde tatil yapması planlanıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ Bodrum

Kıvanç Tatlıtuğ, 2018 yılında da Kemerburgaz'dan ev almıştı. Oyuncu, aynı yıl Çengelköy'den de villa satın alarak Kenan Doğulu ve Sadettin Saran ile komşu olmuştu.