01 / 10 / 2022

Akaryakıtta indirim sevinci kısa sürdü! Benzine zam geldi! BP, Opet, Total, Shell 14 Ağustos akaryakıt fiyatları

Akaryakıtta indirim sevinci kısa sürdü! Benzine zam geldi! BP, Opet, Total, Shell 14 Ağustos akaryakıt fiyatları

Geçtiğimiz hafta motorine ilk olarak indirim yapılırken ardından zamma gidildi. Motorine zam derken şimdi de benzine dün zam yapıldı. Peki benzine yeni gelen zam kaç lira? Benzin, motorin ve LPG'nin litre fiyatı kaç lira oldu? İşte detaylar…Çarşamba gecesi 1 lira indirime gidilen motorinin fiyatında, 11 Ağustos 2022 Perşembe gününden itibaren 81 kuruşluk zam yapıldı. Motorine yapılan zam çok tartışılırken şimdi de benzine zam geldi.

Benzine ise önceki gün 1 lira 10 kuruşluk bir zam yapılırken bu durum otomobil kullanıcılarını hayal ırıklığına uğrattı. Akaryakıta gelen son zamların ardından benzinin, motorinin ve LPG'nin akıbeti büyük merak konusu.

Peki akaryakıt fiyatları kaç TL oldu? Benzine ne kadar zam yapıldı? Benzin, motorin ve LPG'nin litre fiyatları kaç lira oldu? İşte Shell, BP, Opet, Petrol Ofisi, Total 14 Ağustos 2022 güncel fiyat listesi...


 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön